Technik Obsługi Obiektu

ENGIE Services Sp. z o.o.

Warszawa

16 dni temu

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy Techników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:

Kandydat na stanowisku Technika Obsługi Obiektu będzie odpowiedzialny za: przeglądy, konserwację oraz wykonywanie bieżących napraw infrastruktury w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności budynku.

Wymagania:
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupy G1,
  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe opcjonalnie: elektryczne, z zakresu automatyki, mechatroniki, HVAC lub inne,
  • Zamiennie doświadczenie z zakresu eksploatacji i obsługi instalacji: elektrycznych lub/i ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji lub/i hydraulicznych lub/i wodno-kanalizacyjnych lub/i gazowych lub/i ppoż.,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • Podstawowa miejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).
Mile widziane:
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G2, G3,
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane lub F-gazy,
  • Uprawnienia do pracy na podestach ruchomych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w firmach świadczących usługi utrzymania technicznego.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Szkolenia autoryzacyjne,
  • Interesujący zakres obowiązków,
  • Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych.
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty

Poznaj

Jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych. W Polsce firma istnieje od 1997 roku cały czas zwiększając portfel swoich klientów.

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu
Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Praca Technik Utrzymania Obiektu