Technik Sterylizacji

Medicover sp. z o.o.

Warszawa

17 dni temu

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover

Al. Rzeczypospolitej 5, Warszawa

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • ukończyłeś kurs kwalifikacyjny z zakresu sterylizacji i dezynfekcji lub uzyskałeś tytuł zawodowy - Technik Sterylizacji Medycznej,
  • posiadasz książeczkę SANEPID,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Technika Sterylizacji
Nasza oferta w pigułce:
  • współpraca w formie umowy o pracę lub umowy zlecenie,
  • jasna ścieżkę rozwoju,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej (w zależności od rodzaju umowy),
  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy
Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • przeprowadzanie procesów sterylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami,
  • mycie i dezynsekcje narzędzi,
  • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji przeprowadzanych procesów mycia-dezynfekcji oraz sterylizacji,
  • przyjmowanie sprzętu do i wydawania pakietów po sterylizacji zgodnie z harmonogramem.

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokKontakt z przedstawicielem HR
KrokSpotkanie z Managerem
KrokDodatkowe spotkanie
KrokInformacja zwrotna
KrokList intencyjny
Poznaj stanowisko: Asystent medyczny
Starzenie się społeczeństwa i postęp w technologii medycznej sprawiają, że popyt na pracę asystentów medycznych wciąż rośnie. Do ich obowiązków należą czynności związane z obsługą pacjentów i wsparciem dla lekarzy. W skład tych zadań wchodzi zajmowanie się zarówno sprawami administracyjnymi, jak i klinicznymi. Osoby na tym stanowisku budują dobre relacje z pacjentami, wyjaśniają im obowiązujące procedury medyczne, analizują ...
Praca Asystent medyczny