Technik utrzymania budynku

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Warszawa

86 dni temu

Ogłoszenie numer: 1890685, z dnia 2018-01-24

Międzynarodowa firma z branży FM, w związku z intensywnym rozwojem, zatrudni na stanowisko

Technik utrzymania budynku

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

 

Opis stanowiska

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie konserwacja i naprawy mające na celu utrzymanie obiektów, instalacji i urządzeń technicznych w stałej sprawności użytkowej.

Wymagania

  • Uprawnienia zawodowe grupa 1,2,3 "E",
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. 

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na początku umowa na okres próbny, po okresie próbnym umowa bezterminowa),
  • Pracę zmianową, w systemie 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku,
  • Pakiety medyczne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Dlaczego warto?

Oferujemy: pracę w międzynarodowej firmie, pensję wypłacaną zawsze na czas, konkurencyjne warunki zatrudnienia – doceniamy doświadczenie i wiedzę, wsparcie pozostałych pracowników – niezależnie od tego, na jakim stanowisku zaczynasz, możesz liczyć na pomoc ze strony kolegów/przełożonego/pracowników centrali.

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu

Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Technik Utrzymania Obiektu Praca Technik Utrzymania Obiektu

Rekrutują z Praca.pl