Tester Automatyczny ST

IT CONNECT Sp. z o.o.

Warszawa

4 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1310]

Zadania:
  • Pełnienie roli członka zespołu Scrum DEV - realizacja zadań testera w zespole developerskim albo członka Zespołu Scrum TEST i realizacja testów
  • Realizacja zadań testerskich (w tym automatyzacja i testy niefunkcjonalne)
  • Współpraca z Deweloperami i tersterami Zespołu testów E2E
  • Tworzenie i realizacja przypadków i scenariuszy testowych funkcjonalnych dla historyjek i feature-ów wypracowywanych w ramach sprintów
  • Tworzenie i realizacja przypadków i scenariuszy integracyjnych dla historyjek i feature-ów wypracowywanych w ramach sprintów
  • Tworzenie i uruchamianie testów automatycznych, współudział w spójnym tworzeniu automatów testowych w Programie
  • Rozwój i utrzymanie wybranego frameworku testów automatycznych zgodnego z wytycznymi Programu.
  • Retesty poprawek
  • Przygotowanie danych testowych na potreby testów automatycznych
  • Rejestrowanie wyników testów w narzędziu klasy ALM
  • Rejestrowanie i dokumentacja błędów we wskazanym narzędziu. W ramach identyfikacji przyczyny błędnego zachowania systemu oczekiwane:
    o Analizy logów, komunikatów przychodzących i wychodzących
    o Weryfikacji przychodzących plików / strumieni danych
    o Weryfikacji wyników testów w systemach
  • Raportowanie realizacji prac

Wymagania:

Doświadczenie:

  • Min. 3 lata w testach IT
  • Oczekiwane min. 3 lata doświadczenia w testach automatycznych (GUI & INT)
  • Oczekiwany min. 1 rok doświadczenia w testach wydajnościowych
  • Znajomość tematyki z zakresu testów bezpieczeństwa w tym bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • Również wskazana znajomość z zakresu Migracji danych

Znajomość technologii:

  • Java SE, HTML, Cypress, JavaScript, CSS
  • JDBC, Oracle, MySQL, MSSQL
  • Python, C#
  • Znajomość architektury 3-warstwowej systemów informatycznych
  • Ogólna znajomość SOA

Znajomość narzędzi:

  • SoapUI
  • SVN, GIT
  • Selenium WebDriver, Watij, Cypress, Microfocus (HP) UFT
  • Microfocus (HP) LoadRunner, JMeter
  • Microfocus (HP) ALM (Quality Center)
  • JIRA
  • Enterprise Architect

Doświadczenie w analizie, projektowaniu i realizacji testów:

  • Znajomość metodyk i standardów realizacji testów: ISTQB
  • Znajomość metodyk/ zasad pracy: Agile, SCRUM
  • Pełnienie roli członka zespołu Scrum DEV - realizacja zadań testera
  • Rozwój i utrzymanie wybranego frameworku testów automatycznych
  • Analiza potrzeb biznesowych i implementacja ich w istniejącym rozwiązaniu
  • Przygotowanie danych testowych
  • Realizacja testów funkcjonalnych, integracyjnych, regresji w oparciu o przypadki testowe – mile widziana jest również znajomość realizacji testów wydajnościowych, bezpieczeństwa
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i technicznej (w tym opis wymagań)
  • Znajomość notacji UML

Inne umiejętność:

  • Dociekliwość, dokładność, cierpliwość
  • Umiejętność pracy w złożonym środowisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Poznaj

Dlaczego warto?

Szukasz możliwości rozwoju na rynku IT? Pracuj z nami!
Współpracujemy z wieloma firmami u których rozwijamy działy IT.
IT CONNECT to firma outsourcingowa stworzona z myślą o ludziach poszukujących realizacji w codziennej pracy.
Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak i studentów ostatnich lat i absolwentów IT.

Proces rekrutacji

Krok Analiza dokumentów aplikacyjnych
Krok Rozmowa rekrutacyjna
Krok Spotkanie rekrutacyjne u klienta
Poznaj stanowisko: Tester
Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...
Praca Tester