Tester Manualny

Telmedicin sp. z o.o.

Warszawa

4 dni temu

Platforma telemedyczna Telemedico
wideo/czat konsultacje z lekarzami

Telemedi.co jest liderem w dostarczaniu usług telemedycznych (zdalne konsultacje z lekarzami). Oferujemy platformę telemedyczną oraz lekarzy kilkunastu specjalizacji świadczących konsultacje przez czat/wideo/telefon.
Naszymi klientami są największe firmy ubezpieczeniowe w Polsce i zagranicą, które dostarczają za naszym pośrednictwem konsultacje dla swoich pacjentów.
W części technologiczno-operacyjnej zatrudniamy 25-30 osób, a w części medycznej - około 60 lekarzy.

 

Tutaj znajdziesz naszą stronę i więcej informacji -> https://www.telemedi.co

 

Kogo szukamy

 

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Tester Manualny, który dołączy do zespołu IT.

Tester Manualny
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska

 

Jako Tester Manualny będziesz testował zadania realizowane przez naszych programistów, a także dbał o dokumentację funkcjonalną platformy oraz o backlog.

 

Wymagania

 

Osoba aplikująca na to stanowisko musi być dostępna stacjonarnie w Warszawie. Musisz znać język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną pracę. Idealny kandydat jest osobą sumienną, twórczą i biorącą odpowiedzialność za swoją pracę.
Doświadczenie komercyjne nie jest wymagane (chociaż mile widziane). Zależy nam przede wszystkim na tym, żeby komputer nie stanowił dla Ciebie zagadki, a pojęcie DevTools czy repozytorium kodu nie wywoływało niepokoju.

 

Co oferujemy

 

Atrakcyjne wynagrodzenie + nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami Telemedi.co. Preferowana forma zatrudnienia to umowa zlecenie lub B2B.
Ponadto oferujemy elastyczny czas pracy oraz szkolenia/warsztaty z zewnętrznymi ekspertami, a także szanse rozwoju (m.in. w kierunku testów automatycznych). Co miesiąc organizujemy także wyjścia integracyjne.

 

 

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.O nas

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

 APLIKUJ TERAZ 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Telemedi sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Tester 
Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...
Praca Tester