Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Tester oprogramowania

Moorgate Sp. z o.o.

Warszawa

274 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej tworzącej rozwiązania dla firm zewnętrznych w wielu różnych sektorach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DB/2702/18/WAW

Zadania:

  • Wykonywanie testów manualnych według planów testowych;
  • Tworzenie skryptów testowych;
  • Automatyzacja testów według planów testowych;
  • Wsparcie zespołu zajmującego się rozwojem oprogramowania oraz biznesu w zakresie testowania aplikacji;
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w automatyzacji testów;
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium, QTP itp.);
  • Znajomość języka Java;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Mile widziane:

  • certyfikat ISTQB;

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia);
  • Praca w dużych, międzynarodowych projektach;
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającą dalszy rozwój zawodowy;

Poznaj

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT.

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...
Tester Praca Tester

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (861)
Wałbrzych (54)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (123)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (912)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2129)
Radom (168)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (158)
Nysa (59)