Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Tester Oprogramowania

THE RIGHT STAFF sp. z o.o.

Wrocław

119 dni temu

Ogłoszenie numer: 1992936, z dnia 2018-06-21

THE RIGHT STAFF Sp. z o.o. to firmą z obszaru nowych technologii, zajmującą się usługami doradztwa IT, dostarczania oprogramowania oraz pracami badawczo rozwojowymi. Klientami są polskie i międzynarodowe organizacje, poszukujące nowoczesnych i innowacyjnych technologii IT.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: 007/18/061706

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów, którzy są nastawieni na rozwój w branży telekomunikacyjnej jako Tester Oprogramowania. Zapewniamy możliwość pracy na najnowszym sprzęcie i oprogramowaniu w telekomunikacji komórkowej. Praca daje możliwość dołączenia do zespołu tworzącego technologię przyszłości.

Wymagania

  • Doświadczenie komercyjne w testowaniu manualnym & automatycznym
  • Doświadczenie w językach skryptowych / programistycznych (np. w jednym z: Python / Perl /Shell, Bash, Visual Basic)
  • Dobra komunikacja w języku angielskim
  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Znajomość komórkowych i szerokopasmowych technologii dostępu 3G lub 4G (UMTS, LTE)
  • Znajomość metodologii Agile / Scrum
  • Znajomość protokołów i usług sieciowych (TCP / IP, switching, routing)
  • Znajomość innych języków programowania

Oferujemy

  • Kandydatom z min. 1,5 roku doświadczenia oferujemy bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy w głównej siedzibie firmy we Wrocławiu. Każdy kandydat po przepracowanych 6 miesiącach zostanie wysłany na certyfikowany kurs ISTQB Foundation Level, dodatkowo każdy kandydat otrzyma 2 tysiące PLN Brutto premii motywacyjnej już po 3 miesiącach pracy.
  • Kandydatom z min. 3 lata doświadczenia oferujemy bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy w głównej siedzibie firmy we Wrocławiu. Szkolenie i certyfikacjie na poziom ISTQB Advanced - Test Automation Engineer już po 3 miesiącach pracy, dodatkowo każdy kandydat otrzyma 3 tysiące PLN Brutto premii motywacyjnej już po 3 miesiącach pracy.
  • Kandydatom z min. 5 lat doświadczenia oraz certyfikatem ISTQB Foundation oraz ISTQB Advanced - Test Automation przygotowaliśmy atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo każdy kandydat otrzyma 4 tysiące PLN Brutto premii motywacyjnej już po 3 miesiącach pracy.

Ponadto firma zapewnia:

  • Renegocjacja warunków umowy po 7 miesiącach
  • Pakiet relokacyjny do Wrocławia
  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Udział w koszcie wynajęcia mieszkania na okres 6 miesięcy
  • Zwrot kosztu dojazdu do pracy powyżej 100km. PKP lub PKS (powrót na weekend)
  • Ubezpieczenie zdrowotne w tym pakiety dla partnerów i rodzin (LUX MED)
  • Ubezpieczenie na życie (AVIVA)
  • Karta Sportowa (Multisport+)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy z domu
  • Dopłata do okularów korekcyjnych
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i krajowych
  • Udział w konferencjach, certyfikacjach i szkoleniach
  • Brak dress-code (poza sytuacjami oficjalnymi)
  • Strefa relaksu (TV, konsola do gier)
  • Nowoczesne, klimatyzowane biura z w pełni wyposażoną kuchnią
  • Dobra kawa klasy premium wybierana przez pracowników
  • Napoje i owoce, oraz wspólne posiłki integracyjne
  • Zimowe i letnie wyjazdy integracyjne

Wynagrodzenie

Od 4000 do 10000 PLN

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...
Tester Praca Tester