Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Lublin Tłumacz Lublin
Tłumacz języka chińskiego

Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o.
Lublin
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
585 dni temu

Ogłoszenie numer: 7521873, z dnia 2022-09-26

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • Tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski
  • Tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin.
  • Tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Sinologia lub inne
  • Praktyczna znajomość języka chińskiego
  • Płynna komunikacja w języku chińskim (w mowie i piśmie) weryfikowane na rozmowie
  • Dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego
  • Doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych;

Oczekujemy:

  • Dokładności, staranności, cierpliwości oraz dobrej organizacji pracy,
  • Bardzo dobra znajomość MS-Office lub podobnego oprogramowania;
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane) .

Oferujemy

  • praca będzie początkowo w Warszawie ( max. do 1 roku), a następnie w Lublinie;
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę lub  B2B);
  • Bardzo dobre warunki finansowe;
  • Możliwość pracy w międzynarodowej, renomowanej firmie – światowy lider;
  • Przyjazną, profesjonalną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju.