Trener partnerów instalacyjnych

LOXONE POLAND sp. z o.o.

Bytom

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 2659068, z dnia 2019-09-18

Założone w 2009 roku przedsiębiorstwo Loxone na trwałe zrewolucjonizowało branżę inteligentnych domów. Wszystko dzięki zielonemu Miniserverowi, który zagwarantował firmie pozycję lidera na rynku. Dzisiaj Loxone zatrudnia ponad 300 osób i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w świecie inteligentnych domów. Na polskim rynku firma jest oficjalnie obecna od 2018 roku.

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która chce z nami zmieniać świat, ma głowę pełną pomysłów i nie zależy jej tylko i wyłącznie na wypełnianiu podstawowych obowiązków. Brzmi ciekawie? Twoim zadaniem będzie pomagać firmom instalacyjnym w Polsce tworzyć najlepsze projekty inteligentnych domów na świecie. A właściwie wyręczać ich klientów w 50 000 czynności i decyzji rocznie.

  • Wspieranie partnerów instalacyjnych przy planowaniu inteligentnych domów
  • Polecanie odpowiednich partnerów klientom końcowym
  • Prowadzenie szkoleń specjalistycznych dla partnerów Loxone
  • Kontrola jakości instalacji podczas recertyfikacji partnerów

Wymagania

  • Chęć zmieniania standardów mieszkaniowych i poczucie humoru
  • Wysokie wymagania w zakresie technologii i komfortu
  • Znajomość j. polskiego na poziomie rodzimego użytkownika i dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie w kierunku elektrycznym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie początkowe nawet do 6 500 zł brutto, pełny etat na czas nieokreślony
  • Doskonałe know-how i doświadczenie w zakresie smart home
  • Godzinne przerwy na obiad
  • Legendarne teambuildingi, zniżki pracownicze na produkty

Wynagrodzenie

Od 6000 PLN

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń
Specjalista do spraw rekrutacji i szkoleń, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu rekrutacji i prowadzenie szkoleń pracowniczych skierowanych zarówno do nowych pracowników, jak i mających na celu poszerzanie kwalifikacji osób obecnie zatrudnionych. Specjalista reguluje zatrudnienie w firmie lub instytucji w oparciu o ścisłe instrukcje przełożonych, opracowuje oferty ...
Praca Specjalista ds. Szkoleń