Trener / Szkoleniowiec

Aspect Nieruchomości - Ogólnopolska sieć biur

Łódź

6 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży nieruchomości. Wiemy jak ważnym elementem tworzącym firmę są ludzie i dlatego to w nich inwestujemy najwięcej.
Każdy z nas ma realny wpływ na rozwój, współpracę i zaangażowanie.
Wspólnie budujemy kulturę organizacyjną opartą na otwartym dialogu i różnorodności.

Trener / Szkoleniowiec
Miejsce pracy: Łódź
Co będziesz robić:
 • diagnozować potrzeby szkoleniowe oraz brać udział w tworzeniu programów merytorycznych dla pracowników sieci Aspect
 • przygotowywać, planować i organizować szkolenia wewnętrzne dla pracowników sieci Aspect
 • przygotowywać, planować i organizować szkolenia zewnętrzne
 • prowadzić szkolenia z zakresu umiejętności managerskich,
 • koordynować proces rozmowy rozwojowej,
 • współtworzyć indywidualne programy rozwojowe, podnoszące kwalifikacje, kompetencje oraz efektywność pracowników,
 • monitorować efektywność realizowanych działań szkoleniowych,
 • sporządzać raporty i analizy z przeprowadzonych działań.
Szukamy osób, które:
 • mają min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń managerskich,
 • posiadają certyfikat ukończenia kursu trenerskiego,
 • posiadają wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki takie jak Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Pedagogika i nauki pokrewne),
 • są zorientowane na osiąganie celów,
 • doskonale organizują swój czas pracy,
 • posiadają wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
 • umiejętnie nawiązują relacje biznesowe,
 • bardzo dobrze znają pakiet MS Office (Excel, PowerPoint, Outlook),
 • komunikatywnie posługują się językiem angielskim,
 • posiadają prawo jazdy.
Dodatkowe korzyści dla Ciebie:
 • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • stabilne warunki zatrudnienia
 • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Ponadto prosimy o załączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Aspect Nieruchomości - Ogólnopolska sieć biur

Nieruchomości to nasza pasja i zajmujemy się nią od wielu lat. Zadowolenie klienta jest dla Nas inspiracją do szukania rozwiązań znacznie wykraczających poza standardową jakość obsługi. Aspect Nieruchomości jako ogólnopolska sieć biur posiada szeroką ofertę, a do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie. Zależy nam na satysfakcji klienta, dlatego towarzyszymy mu przez cały proces realizacji transakcji, zwracając szczególną kwestię na dbanie o jego interes. Inwestując własny czas, zaangażowanie i środki finansowe wykonujemy szereg czynności zmierzających do finalizacji transakcji czyli sprzedaży, kupna , najmu, wynajmu nieruchomości.

Prowadzimy także doradztwo inwestycyjne w zakresie rynku nieruchomości, a także doradztwo kredytowe pomagając w pozyskaniu środków na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Współpracujemy z kilkunastoma bankami i jesteśmy w stanie przedstawić najlepszą aktualną ofertę na rynku.

Zajmujemy się też zarządzaniem nieruchomościami, a także wprowadzamy na rynek nową usługę tj. zarządzanie najmem nieruchomości.

Aspect Nieruchomości jest firmą, która stawia na ciągły rozwój, korzystając z potencjału jaki tworzą ludzie pracujący w firmie, chce stworzyć jedną z największych sieci biur nieruchomości działających na terenie całej Polski.

Aktualnie jako sieć biur Aspect Nieruchomości działamy już na terenie 7 województw, posiadamy biura w takich miastach Warszawa, Kraków, Płock, Kutno, Końskie, Rybnik, Żory, Opole, Piekary Śląskie, Włoszczowa, Kłodzko, Piła, Oświęcim, Tychy i w dalszym ciągu się rozwijamy oraz wzmacniamy silną pozycję na rynku nieruchomości poprzez stałe wsparcie naszych Partnerów.

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami, a także należymy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiadamy stosowne licencje zawodowe oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Stale doskonalimy swój warsztat przez uczestnictwo w wielu szkoleniach zawodowych i branżowych, ponieważ zależy nam na stałym podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń 
Specjalista do spraw rekrutacji i szkoleń, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu rekrutacji i prowadzenie szkoleń pracowniczych skierowanych zarówno do nowych pracowników, jak i mających na celu poszerzanie kwalifikacji osób obecnie zatrudnionych. Specjalista reguluje zatrudnienie w firmie lub instytucji w oparciu o ścisłe instrukcje przełożonych, opracowuje oferty ...
Praca Specjalista ds. Szkoleń