Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Trener Wewnętrzny / Trener Onbardingowy

G Partner

Warszawa

1 dzień temu

Arteria G Partner Sp. z o.o. od 2011 roku specjalizuje się w digital marketingu i reklamie internetowej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania biznesowe dla najlepszych klientów w Polsce, w Czechach, Węgrzech, Turcji, Rosji i krajach MENA.

Jesteś osobą aktywną, z głową pełną pomysłów, która nie boi się wyjść z inicjatywą?
Lubisz pracować z ludźmi a kontakt z nowymi osobami nie sprawia Ci kłopotu?
Umiesz efektywnie przekazywać wiedzę oraz chcesz rozwijać się w dziedzinie szkoleń?
Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję!

Obecnie  poszukujemy osoby na stanowisko:

Place of work: Warszawa
Co oferujemy:
  • Kariera w branży marketingu cyfrowego
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Programy rozwoju kariery i rozwoju osobistego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Kwartalna premia za wyniki (w tym wyjazdy grupowe)
  • Nowoczesna, komfortowa i dobrze zlokalizowana powierzchnia biurowa
Twoje zadania:
  • Prowadzenie szkoleń z tematyki produktowej
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych
  • Współtworzenie i realizacja projektów wdrożeniowych dla nowych pracowników
  • Monitorowanie jakości pracy po okresie wdrożeniowym
  • Mierzenie efektów działań szkoleniowych oraz raportowanie wyników pracy
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, włącznie z tworzeniem programów i materiałów szkoleniowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Ukończona Szkoła Trenerów Biznesu
  • Kreatywność w działaniu
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i wsparcia w rozwoju osobistym
Nasza propozycja dla Ciebie:
  • Możliwość rozwoju umiejętności trenerskich, udział w programach szkoleniowych realizowanych przez firmy zewnętrzne
  • Kariera w branży digital marketingu
  • Praca w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i materiałów szkoleniowych
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów
  • Nowoczesna, komfortowa i dobrze zlokalizowana powierzchnia biurowa przy metrze Dworzec Gdański

Brzmi ciekawie? Świetnie! Aplikuj!

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista do spraw rekrutacji i szkoleń, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu rekrutacji i prowadzenie szkoleń pracowniczych skierowanych zarówno do nowych pracowników, jak i mających na celu poszerzanie kwalifikacji osób obecnie zatrudnionych. Specjalista reguluje zatrudnienie w firmie lub instytucji w oparciu o ścisłe instrukcje przełożonych, opracowuje oferty ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (659)
Wałbrzych (60)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (1977)
Radom (177)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (228)