Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    8 godz.
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca dyrektora

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Olsztyn
praca stacjonarna
631 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 103770

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

umowa na czas określony (12 m-cy w ramach ustawy o służbie cywilnej) z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
stres związany z działaniem pod presją czasu,
dyspozycyjność, odbywanie wyjazdów służbowych na terenie kraju,
możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i w porze nocnej, zmianowej w okresie objazdów dróg i pełnienie dyżurów z ZUD,
obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych i prowadzeniu samochodu służbowego,
praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
•   praca w pomieszczeniach biurowych z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych,
•   praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
•   budynek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zakres zadań

  • Nadzoruje i koordynuje podstawowe zadania Oddziału w zakresie utrzymania dróg i obiektów inżynierskich,
  • Nadzoruje zadania z zakresu: bieżącego i zimowego utrzymania dróg i drogowych obiektów inżynierskich, planuje roboty drogowe i mostowe związane z utrzymaniem infrastruktury drogowej, programów poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, wydaje decyzje administracyjne – na podstawie posiadanych pełnomocnictw i upoważnień, uzgadniania dokumentacje projektowe oraz zadania związanych z przygotowaniem infrastruktury drogowej Oddziału na potrzeby obronne państwa, nadzoruje sporządzanie sprawozdawczości z realizacji robót drogowych i mostowych,
  • Prowadzi politykę związaną z utrzymaniem i remontem dróg oraz obiektów inżynierskich poprzez opracowywanie projektów planów utrzymania i poprawy sieci drogowej, kontroluje wykonanie zatwierdzonych planów robót bieżącego utrzymania w zakresie rzeczowym i finansowym,
  • Nadzoruje i koordynuje realizację zadań jednorocznych i wieloletnich w zakresie utrzymania dróg i obiektów inżynierskich, sprawuje ogólny nadzór nad prowadzonymi robotami dotyczącymi utrzymania dróg i drogowych obiektów inżynierskich, nadzoruje i kontroluje działalność techniczną Rejonów, nadzoruje prowadzenie akcji zimowej zapewniającej przejezdność dróg,
  • Koordynuje procesy przygotowania przetargów i zleceń, w ramach przyznanych środków finansowych na roboty utrzymaniowe oraz remontowe na drogach i obiektach inżynierskich objętych zakresem działania Oddziału,
  • Organizuje i nadzoruje uczestnictwo podległych pracowników w Radach Technicznych i w Zespole Opiniującym Projekty Inwestycyjne w celu zapewnienia wymaganych przez Zamawiającego rozwiązań projektowych,
  • Współpracuje z jednostkami administracji rządowej i samorządowej w zakresie spraw prowadzonych przez podległe Wydziały i Rejony,
  • Inicjuje wdrażanie nowych rozwiązań projektowych i technologicznych w zakresie dróg i obiektów inżynierskich, bierze udział w konferencjach.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w obszarze zadań związanych z zarządzaniem infrastrukturą drogową i/lub przygotowaniem i/lub z realizacją procesów inwestycyjnych na drogach krajowych i/lub innych kategorii
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „tajne” lub zgoda na poddanie się procedurze sprawdzającej
  • Znajomość przepisów dotyczących: dróg publicznych, ruchu drogowego, prawa budowlanego, zamówień publicznych, postępowania administracyjnego (KPA), finansów publicznych
  • Kompetencje kierownicze: zorientowanie na osiąganie celów, zarządzanie personelem, zarządzanie zasobami, dzielenie się wiedzą, podejmowanie decyzji i odpowiedzialność, skuteczna komunikacja
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • studia podyplomowe w zakresie infrastruktury drogowej,
  • uprawnienia budowlane do projektowania i/lub kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej i/lub mostowej i/lub konstrukcyjno-budowalnej bez ograniczeń,
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa - posiadanie aktualnego zaświadczenia.