Zastępca Kierownika Działu Kas i POK

OBI Market Budowlany

Marki

109 dni temu

Do nowego marketu w Markach poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Marki
Nr ref.: 068 Marki/ZKDKPOK
Zakres obowiązków:
  • Organizacja szybkiego, skutecznego oraz prawidłowego procesu obsługi klienta na kasach i w Punkcie Obsługi Klienta
  • Nadzór, kierowanie i motywowanie podległego zespołu
  • Koordynacja i nadzór nad procesami księgowymi w dziale
  • Wyjaśnianie i nadzorowanie realizacji procesu reklamacji klientowskich zgodnie z obowiązującym prawem konsumenta i polityką OBI
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z nadzorem kas w markecie wielkopowierzchniowym – warunek konieczny
  • Umiejętność zarządzania personelem
  • Znajomość przepisów konsumenckich
  • Wiedza z zakresu obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Zorientowanie na klienta
Oferujemy:
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu
  • pakiet socjalny, opieka medyczna
Ponadto:
  • wyjścia integracyjne
  • przewidywalny grafik pracy
  • odzież roboczą
  • przyjazną atmosferę
  • wyprawki szkolne
FacebookPinterestInstagram

Poznaj

OBI to międzynarodowy koncern o ponad 40-letniej tradycji, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim rynku budowlanym (ponad 500 marketów).

Obecnie w Polsce OBI dysponuje 46 marketami (realizowane są kolejne inwestycje) i zatrudnia 4 tysiące osób.

OBI swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług.

Poznaj stanowisko: Kasjer / Kasjerka

Kasjer / Kasjerka jest to osoba, która odpowiada za obsługę klienta i rozliczenie środków płatniczych za sprzedawany produkt lub usługę oraz wydaje resztę. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, np..: doradztwo dotyczące produktów i usług, obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i zajmowanie się zamianami, rejestrowanie zakupów na kartach stałego klienta ...
Kasjer / Kasjerka Praca Kasjer / Kasjerka