Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Zastępca Kierownika Działu Pielęgniarskiego
LUX MED Sp. z o.o.
Warszawa
kierownik/koordynator
46 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutacja do Centrum Medyczne LUX MED przy Al. Jerozolimskich 65/79.

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
  • wolne niedziele i święta;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED";
  • miłą i przyjazną atmosferę.
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. licencjackie wraz z tytułem specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, bądź organizacji i zarządzania – preferowane wyższe magisterskie w zakresie pielęgniarstwa lub położnictwa,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zawodzie na stanowisku kierowniczym;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Główne zadania:
  • zarządzanie podczas nieobecności kierownika personelem pielęgniarskim, odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu,
  • udział przy rekrutacji i szkoleniu pracowników/ współpracowników, nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością świadczeń medycznych realizowanych przez podległy personel,
  • odpowiedzialność za infrastrukturę medyczną, zlecanie przeglądów i nadzór nad ich realizacją, monitorowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej i odzieży ochronnej, dbałość o jakość obsługi Pacjentów.

Zapraszamy do współpracy!

Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
Benefity:

Poznaj

LUX MED - lider i ekspert godny zaufania

Profesjonalnie i z zaangażowaniem dbamy o zdrowie Pacjentów, rozwijamy naszą działalność już od 20 lat. Dziś jesteśmy liderem i ekspertem na rynku prywatnych usług medycznych. Opieką obejmujemy zarówno Pacjentów indywidualnych jak i korporacyjnych oraz ich rodziny. Działalność ambulatoryjną prowadzimy pod dwiema wiodącymi i dopełniającymi się markami - LUX MED oraz Medycyna Rodzinna.

Tworzymy imponującą sieć, która liczy już ponad 1600 nowocześnie wyposażonych placówek w całej Polsce, w których diagnozujemy, badamy i leczymy ponad 1 200 000 Pacjentów. Mamy już 114 placówek własnych i przyzakładowych, 1500 placówek współpracujących oraz jedną z największych w Polsce prywatnych baz diagnostyki. W 2010 r. uruchomiliśmy szpital w Warszawie. Pracuje dla nas ponad 9500 osób, w tym blisko 4100 lekarzy różnych specjalności.
Zaufanie, satysfakcja i zdrowie Pacjentów to wartości, na które stawiamy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wciąż doskonalimy nasze standardy i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, by zapewnić niezmiennie wysoką jakość usług, łatwy i szybki dostęp do lekarzy, wizyt oraz badań.