Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Kierownika Kawiarni

AmRest sp. z o.o.

Warszawa

449 dni temu

Naszą misją jest inspirować i rozwijać ludzi - w każdej chwili:
jeden człowiek, jedna kawa, jedno miejsce.

To nasi pracownicy, których nazywamy Partnerami, wcielają w życie misję Starbucks.
Zostań jednym z nich.
 
Dołącz do zespołu Starbucks jako:
Zastępca Kierownika Kawiarni
Miejsce pracy: Warszawa

Na czym polega praca Zastępcy Kierownika Kawiarni?

 

Zastępca Kierownika Kawiarni to w Starbucks tzw. People Manager, czyli osoba odpowiedzialna za naszych Partnerów. Jego głównym zadaniem jest budowanie zespołu, szkolenie i motywowanie, dzięki czemu obsługa gości w kawiarni jest na najwyższym poziomie. People Manager dąży do zatrudniania jak najlepszych osób na właściwe stanowiska. Rekrutuje Partnerów, którzy zarażają uśmiechem i przekazują naszym gościom swoją pozytywną energię. Odpowiedzialny jest również za tworzenie grafików, planowanie i kontrolę kosztów pracy, a także analizę osiąganych wyników. Prowadzi zmiany, pracuje za barem i buduje atmosferę pracy w swojej kawiarni. Kluczem do jego sukcesu jest doskonałe poznanie wszystkich Partnerów.

 

Zostając Partnerem Starbucks zyskujesz:

Pakiet profesjonalnych szkoleń i realną możliwość
rozwoju w strukturze firmy AmRest

 • Godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb
 • Bogaty pakiet kafeteryjny: wybieraj spośród setek świadczeń (MultiSport, MyBenefit, ubezpieczenie i wiele innych).
 • Twoje ulubione produkty Starbucks, KFC, Pizza Hut oraz Burger King w bardzo atrakcyjnych cenach
 • Raz na 2 tygodnie paczkę ulubionej kawy Starbucks
 • Premie za polecanie przyjaciół
 • A dla ceniących rozrywkę - liczne imprezy dla naszych Partnerów!
Czego od Ciebie oczekujemy?
 • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem, rekrutacji i szkoleniu pracowników
 • Pasji, apetytu na życie i entuzjazmu w podchodzeniu do trudnych zadań
 • Elastyczności, pomysłowości
 • Nastawienia na naukę i rozwój osobisty
 • Zdolności analitycznych
 • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego (związanej z obsługą gości)

 

AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie AmRest zarządza ponad 1300 restauracjami i kawiarniami na całym świecie. Każdego dnia 30 tysięcy pracowników AmRest w 13 krajach, poprzez naszą kulturę "Wszystko Jest Możliwe!", dostarcza wyśmienite smaki oraz wyjątkową obsługę po przystęonej cenie. Zapraszamy do naszych restauracji i kawiarni, aby zasmakować gościnności AmRest. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: www.amrest.eu.


1. Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oraz podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez AmRest Coffee sp. z o.o. (czyli danych innych niż imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, obywatelstwo, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania, seria i numer dowodu osobistego, organ, który wydał dowód tożsamości lub dane dotyczące innego dokumentu tożsamości) oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.
2. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest AmRest Coffee sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia. Więcej informacji znajdziesz pod poniższym linkiem: https://amre.st/2x9LaB1
3. Każdą zgodę możesz z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez następujący e-mail: kontakt@amrest.eu lub iod@amrest.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.