Zastępca Kierownika Sklepu

Tradycja i Jakość Sp. z o. o.

Wrocław

50 dni temu

Tradycja i Jakość Sp. z o.o. zaliczana obecnie do grona większych pracodawców na terenie miasta, gwarantuje stałe i stale rosnące zatrudnienie ponad 300 osobom. Nasza firma stosuje nowoczesny system zarządzania potencjałem ludzkim, a efektywne instrumenty zabezpieczenia socjalnego pracowników tworzone są w pełni zgodnie z prawem i standardami europejskimi.

 

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Zastępca Kierownika Sklepu
Miejsce pracy: Wrocław
Hala Targowa przy ul. Piaskowej 17
ul. Sławka 11
 
Szukamy:
 • Osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem
 • Znającej pracę w branży spożywczej
 • Samodzielnej i zaangażowanej w powierzone jej obowiązki
 • Mile widziane doświadczenie przy sprzedaży świeżych ryb
 • Gotowej do pracy w systemie 2-zmianowym
Opis stanowiska:
 • Kierowanie pracą zespołu na swojej zmianie
 • Dbanie o utrzymanie odpowiedniego asortymentu i właściwej ekspozycji towarów
 • Dbanie o profesjonalną obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy
 • Wspieranie kierownika sklepu w realizacji wyznaczonych celów
Co zapewniamy:
 • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach
 • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
 • Możliwość ubezpieczenia grupowego dla pracowników i członków ich rodzin
 • Realną perspektywę rozwoju i awansu

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH


Informujemy, że Tradycja i Jakość sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zwana dalej "administratorem danych" będzie przetwarzać Państwa dane osobowe. Mogą Państwo skontaktować się z administratorem wysyłając pismo na adres: Tradycja i Jakość Sp. z o.o. al.Kasprowicza 85, 51-146 Wrocław, lub za pośrednictwem email: ochrona.danych@tradycjaijakosc.com.pl

 1. Administrator danych będzie przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO*, tj. wyrażenia przez Państwa zgody, a w przypadku wyrażenia rozszerzonej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
 2. Posiadają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
  z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 3. Państwa dane nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem zleceniobiorców świadczących usługi informatyczno-serwisowe na rzecz administratora danych oraz w przypadkach przewidzianych przepisami prawa.
 4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż czas trwania obecnego postępowania rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu nie dłużej niż 6 miesięcy od daty przekazania administratorowi danych dokumentów aplikacyjnych. W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji - przez okres nie dłuższy niż 1 rok.
 5. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzoru tj Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie przez administratora danych danych osobowych, narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.
 6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji powyższych celów, a konsekwencją odmowy ich podania jest brak możliwości udziału w rekrutacji.
 7. Państwa dane nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji
  (w tym profilowania).

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poznaj

Tradycja i Jakość Sp. z o. o.