Orion Pharma Poland

O Nas

Orion to globalny fiński deweloper farmaceutyków i badań diagnostycznych. Orion opracowuje, produkuje i sprzedaje produkty farmaceutyczne i weterynaryjne. Ciągle rozwija nowe leki i metody leczenia. Głównymi obszarami rozwijanymi przez firmę Orion są psychiatria, onkologia, pulmonologia oraz alergologia. Klienci Oriona to głównie dostawcy usług opieki zdrowotnej i specjaliści tacy jak lekarze, farmaceuci, apteki, szpitale, ośrodki zdrowia, kliniki i laboratoria, lekarze weterynarii.

Głównym rynkiem Oriona jest Finlandia, gdzie jest zdecydowanym liderem. Produkty firmy Orion są sprzedawane w ponad stu krajach, a własna sieć sprzedaży leków dla ludzi obejmuje prawie wszystkie główne rynki europejskie. Na innych rynkach produkty Oriona są sprzedawane przez kilku partnerów. Każdy z zakładów produkcyjnych Oriona i większość jego działań badawczo-rozwojowych znajdują się w Finlandii. Siedziba firmy Orion mieści się w Espoo. Orion Pharma w Polsce obecna jest od 2002 roku. Pierwsze produkty wprowadzone na polski rynek to leki, które są stosowane w psychiatrii i neurologii, ginekologii i reumatologii.

Od 2006 roku Orion Pharma stale rozszerza ofertę leków stosowanych w psychiatrii, neurologii, pulmonologii.

kobieta

Aktualne oferty pracy

  • Orion Pharma Poland Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Główne obowiązki: Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży Odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy w powierzonym terenie Działalność zgodna ze standardami firmy Oczekujemy: Wykształcenie średnie lub wyższe Doświadczenie w sprzedaży...