PKO Bank Polski

powyżej 10000 prac. Finanse / Bankowość

 

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

 

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

 

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.

 

Aktualne oferty pracy

Firma PKO Bank Polski nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "PKO Bank Polski"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy PKO Bank Polski:
Ewka

Praca dla ambitnych i tylko tacy się w niej sprawdzą. Masz umiejętności, kompetencje, jesteś zaangażowany > możesz dobrze zarobić i się wybić, zrobić fajną karierę. Firma naprawdę stwarza możliwości, trzeba tylko umieć to wykorzystać. Sama jestem wieloletnim pracownikiem, praca spełnia moje oczekiwania i daje satysfakcję z tego, co już osiągnęłam i jestem w stanie zrobić. Nie zamierzam odchodzić.

PKO Bank Polski

ul. Puławska 15

02-515 Warszawa