Praca.pl Praca Lubelskie Zamość Specjalista ds. Administracyjnych Zamość
Adiunkt (k/m) w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych- wydział nauk społecznych i humanistycznych

Adiunkt (k/m) w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych- wydział nauk społecznych i humanistycznych

AKADEMIA ZAMOJSKA
Zamość
praca stacjonarna
4 godz. temu
AKADEMIA ZAMOJSKA
Adiunkt (k/m) w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych- wydział nauk społecznych i humanistycznych
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/26/1080
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie zajęć dydaktycznych, kształcenie i wychowywanie studentów na poziomie akademickim, - realizacja badań naukowych, przygotowywanie i publikacja wyników badań, - współudział w organizacji konferencji i innych wydarzeń popularyzujących naukę, - działalność organizacyjna na Kierunku i Uczelni, - stałe podnoszenie kompetencji zawodowych, w tym udział w konferencjach i seminariach, udział w szkoleniach podnoszących umiejętności naukowe i dydaktyczne, organizacja i udział w warsztatach służących wymianie doświadczeń i samodoskonaleniu zawodowemu, - realizacja zadań i obowiązków powierzonych przez przełożonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Kandydat powinien spełniać następujące warunki: - posiadać stopień naukowy doktora w zakresie socjologii, - posiadać doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych w obszarze socjologii, edukacji, wychowania, kultury, - posiadać co najmniej 10 letni staż pracy w charakterze nauczyciela akademickiego w prowadzeniu zajęć z zakresu m. in.: wprowadzenie do socjologii, socjologia wychowania, edukacji i oświaty, nowoczesnych metod i technik zarządzania, socjologii ogólnej i niepełnosprawności, zarządzania strategicznego, public relations, seminariów licencjackich i magisterkich, - posiadać dorobek naukowy: aktywny udział w konferencjach naukowych, publikacje w zakresie socjologii, edukacji, wychowania, kultury, - posiadać doświadczenie jako realizator ministerialnych i międzynarodowych projektów naukowych, - posiadać doświadzenie w organizacji konferencji o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, - posiadać doświadczenie jako promotor prac licencjackich i magisterskich, - posiadać znajomość języka angielskiego na poziomie B2 Wszystkie wymagania są konieczne do aplikacji na dane stanowisko.

Miejsce pracy:

Zamość


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 7 200 PLN


Opis wynagrodzenia:

Godziny pracy zgodnie z harmonogramem zajęć do ustalenia

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

bezpośrednio do pracodawcy


Adres:

ul. Pereca 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie


Sposób kontaktu:

bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście


Wymagane dokumenty:

Szczegóły konkursu oraz wzory wymaganych oświadczeń i klauzul dostępne są pod adresem: https://bip.akademiazamojska.edu.pl/media/uploads/attach/2026-07//2366_konkurs-nr-1-na-st-adiunkta-wnsh-2026.zip Dokumenty należy składać w siedzibie Akademii Zamojskiej, ul. Pereca 2, 22-400 Zamość, do dnia 15 września 2026r. (decyduje data wpływu do Uczelni). Na kopercie należy umieścić adnotację ,,Konkurs nr 1 na stanowisko adiunkta (K/M) w grupie pracowników badawczo - dydaktycznych Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych". Rozstrzygnięcie konkursu do dnia 25 września 2026 r. Zgłoszenia niekompletne, nie spełniające warunków formalnych oraz przekazane po terminie nie podlegają rozpatrzeniu. Akademia Zamojska zastrzega sobie możliwość zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną z wybranym/wybranymi kandydatami. Zastrzega się możliwość unieważenia postępowania konkursowego bez podania przyczyny. Zasady ochrony danych osobowych: Administratorem Państwa danych osobowych jest Akademia Zamojska, adres: 22-400 Zamość, ul. Pereca 2, mail: rektorat@akademiazamojska.edu.pl. Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować pisząc na adres: ul. Pereca 2, 22-400 Zamość lub mailem na konto: iod@akademiazamojska.edu.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko adiunkta. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest: - działanie na Państwa żądanie przed zawarciem umowy - na podstawie art.6 ust1 lit. b RODO; - konieczność wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze - na podstawie art. 6 ustaw.1 lit. c RODO, w związku z: - Ustawą z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, - Ustawą z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane jako zgoda (na podstawie art.6 ust. 1 lit. a RODO) na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie. Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu oraz podmiotom prowadzącym działalność pocztową lub kurierską, w celu dostarczenia korespodencji. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji niniejszego celu przetwarzania i w czasie określonym przepisami prawa. Zasady archiwizacji dokumentów oraz okres ich przechowywania określa instrukcja archiwalna oraz jednolity rzeczowy wykaz akt. Mają Państwo prawo do: - dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, - sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, - usunięcia swoich danych osobowych, - ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych. W przypadku, gdy podstawą przetwarzania jest Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO), mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Aby skorzystać z powyższych uprawnień, prosimy wysłać wiadomość e-mail na konto rektorat@akademiazamojska.edu.pl lub skontaktować się z Administratorem korespondencyjnie pod adresem ul. Pereca 2, 22-400 Zamość. W Przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, na adres Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy oraz ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Podobne oferty

  • Specjalista / Specjalistka ds. Administracji Produkcji

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca hybrydowa
    specjalista / specjalistka (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    11 godz.
    Twój zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa procesów administracyjnych wspierających działalność Zakładu Produkcyjnego Form Stałych. Obsługa systemów wewnętrznych (m.in. I-Procurement, SRS, TVEP, BTM), rozliczanie faktur oraz wydatków służbowych. Tłumaczenie dokumentacji,...
  • Specjalista / Specjalistka ds. administracji biura

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K Sprawdzona firma   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Zakres obowiązków: Obsługa procesów administracyjnych w obszarze organizacji biura; Zarządzanie korespondencją, dokumentacją oraz obiegiem informacji; Aktualizacja i obsługa wewnętrznych systemów i narzędzi pracy; Koordynacja floty pojazdów firmowych; Wsparcie pracowników w sprawach...
  • Specjalista ds. Back Office (K/M)

    AMS Metal Sp. z o.o.   Siemianowice Śląskie    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 godz.
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie umów oraz tworzenie i zarządzanie bazami danych. Przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji eksportowej EDPR Prowadzenie zagadnień z zakresu SENT, w tym weryfikacja poprawności wystawionych dokumentów w systemie SENT. Wprowadzanie danych oraz archiwizacja...
  • Koordynator Administracyjny / Koordynatorka Administracyjna

    Fundacja GAJUSZ   Łódź, Ośrodek Preadopcyjny Tuli Luli    praca stacjonarna
    kierownik / kierowniczka / koordynator / koordynatorka  umowa o pracę  pełny etat
    14 godz.
    Będziesz odpowiadać za administracyjne zaplecze Ośrodka oraz wspierać Dyrektora i zespół w jego codziennym funkcjonowaniu. Do Twoich zadań należeć będzie m.in.: tworzenie, aktualizacja i bieżąca koordynacja grafików pracy opiekunów i wychowawców, monitorowanie czasu pracy, urlopów i...
  • Specjalistka / Specjalista ds. Szkoleń

    Liga Obrony Kraju   Poznań    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista / specjalistka junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoje obowiązki: Współpraca z ośrodkami szkolenia kierowców w celu podnoszenia standardów i pozyskiwania nowych klientów; Weryfikacja dokumentacji szkoleniowej oraz czuwanie nad prawną poprawnością realizowanych kursów; Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury ośrodków...
  • Specjalista ds. Administracji (K/M)

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Obowiązki na stanowisku: Profesjonalna obsługa recepcji oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy. Przyjmowanie gości, kontrahentów i pracowników oraz udzielanie niezbędnych informacji. Obsługa centrali telefonicznej, korespondencji e-mail oraz przesyłek kurierskich i pocztowych, prowadzenie...
  • Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K Sprawdzona firma   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Ciekawe projekty Odpowiedzialność za wszystkie procesy handlowe naszego działu „Organizacja biura” Przejmowanie zadań administracyjnych, takich jak np. centralna obsługa poczty i dokumentów, aktualizacja naszych wewnętrznych narzędzi pracy itp. Zarządzanie naszą flotą pojazdów...
  • Specjalistka / Specjalista ds. administracyjnych z j. niemieckim

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K Sprawdzona firma   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa administracyjna biura i procesów organizacyjnych; Zarządzanie dokumentacją oraz obiegiem poczty firmowej; Wsparcie w zarządzaniu flotą samochodową; Obsługa zgłoszeń pracowniczych w systemie IT; Wsparcie działu IT oraz innych zespołów w sprawach...
  • Młodszy Specjalista ds. Umów i Przetargów​ (m/k)

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa administracyjna umów przetargowych i aneksów (weryfikacja, rejestracja, archiwizacja, wysyłka). Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie SAP oraz zarządzanie bazą umów. Obsługa zgłoszeń dotyczących realizacji umów oraz kontrola ich...
  • Starszy referent / Starsza referentka w Kancelarii Ogólnej

    Uniwersytet Wrocławski   Wrocław, ul. Uniwersytecka 22/26    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Główne obowiązki: Obsługa systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD), wsparcie pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego w użytkowaniu systemu — udzielanie informacji oraz rozwiązywanie problemów merytorycznych, szkolenia pracowników z funkcjonalności systemu EZD. Udział we...