Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Office Assistant

Nigel Frank International

Szczecin

245 dni temu

Nigel Frank International jest liderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi konsultanci zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 14112017ak12

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Administrator Office Assistance dla jednego z klientów w Szczecinie.

Obowiązki:

  • Koordynacji procesów administracyjnych.
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, które dostarczają rożnego rodzaju serwisy (firma sprzątająca, BHP, ochrona środowiska).
  • Koordynacja pracy recepcji.
  • Koordynacji pracy kantyny pracowniczej.
  • Organizacja eventów firmowych oraz wyjazdów integracyjnych.
  • Koordynacja zespołem odpowiedzialnym za organizacje podróży służbowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Świetnej organizacji pracy własnej.
  • Bardzo dobry poziom j. angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz pakietem benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, lekcje j. angielskiego)
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.
  • Przyjazną atmosferę i praca w międzynarodowym środowisku.

Poznaj

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Nigel Frank International.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (841)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1766)
Radom (68)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (21)