Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Sprzedaży

Duda-Cars S.A.

Wrocław

24 dni temu

Duda-Cars S.A., jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na polskim rynku samochodowym marek premium. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej firmy wyślij swoją aplikację. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie dokumentacji handlowych i magazynowych,
  • nadzór nad formalną stroną transakcji sprzedaży, poprawnością i kompletnością dokumentów,
  • kontrola faktur zakupu i sprzedaży, fakturowanie, windykacja,
  • planowanie szkoleń dla działu handlowego,
  • prowadzenie grafiku pracy działu handlowego.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min średnie a dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • bardzo dobre umiejętności komunikowania się ze współpracownikami oraz utrzymanie pozytywnych relacji,
  • skrupulatność i sumienność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • wysoka motywacja do pracy, determinacja,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • tworzenia planów pracy i urlopów zespołu sprzedażowego,
  • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • kompleksowe wdrożenie
  • pracę w zespole specjalistów opartej na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • czytelne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + premia uzależniona od oceny pracy)
  • kartę MultiSport, pakiety opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (760)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (73)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (24)