Najnowsze oferty pracy

  • Senior Business Analyst / Business AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Police, Wałcz, Białogard, Goleniów, Gryfino, Nowogard, Gryfice, Świdwin, Choszczno, Barlinek, Darłowo, Dębno, Złocieniec, Pyrzyce, Sławno, Myślibórz, Łobez, Trzebiatów, Kamień Pomorski
    1 dzień
  • Senior Business Analyst Szybkie aplikowanieASTEK Polska
    2 dni
  • Business AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    6 dni
  • Senior Business Analyst / Product OwnerSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    6 dni
    8 dni
    zachodniopomorskie
    1 godz.
  • Lead Business AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    1 godz.
  • Business Analyst / Product OwnerSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    20 godz.
  • Senior Business AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    22 godz.
  • Integration Business AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    1 dzień
Zobacz więcej ofert pracy

Analityk

Asseco Data Systems S.A.

Szczecin

29 dni temu

Zapraszamy do współpracy w Dziale Rozwoju Usług Zaufania wytwarzającego innowacyjne w skali światowej produkty związane z bezpieczeństwem i ochroną informacji. W szczególności rozwijamy Usługi Zaufania w modelu SaaS będąc wiodącym ich dostawcą w Europie. Praca z nami z pewnością dostarczy nowych doświadczeń związanych z kreacją nowych produktów w roli analityka.
Analityk
Miasto: Szczecin

Zadania:

  • rozwijanie usług PKI w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) implementowanych głównie w języku Java,
  • wykonywanie analiz biznesowych,
  • opracowanie procesów biznesowych i specyfikacji wymagań,
  • tworzenie na podstawie specyfikacji wymagań projektów technicznych systemów (we współpracy z architektem).
Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • min. 3 lata pracy na stanowisku analityka w pełnym wymiarze godzin w tym min. 1 rok pracy na stanowisku analityka samodzielnego (Regular) w pełnym wymiarze godzin,
  • prowadzenie przynajmniej jednej analizy biznesowej (dłuższej niż 5 dni) dla klienta zewnętrznego,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • obsługa narzędzia Enterprise Architekt lub podobnego,
  • dobra znajomość notacji BPMN,
  • dobra znajomość notacji UML ( szczególnie diagram klas, diagram komponentów, diagram aktywności, diagram sekwencji),
  • znajomość procesów leasingowych, bankowych - mile widziane,
  • znajomość PKI, kryptologii, eIDAS, OWASP - mile widziane.
Cechy osobowościowe:
  •  umiejętność komunikacji z osobami bez kompetencji informatycznych i pozyskiwania od nich wymagań biznesowych w postaci:
    a) opisu procesowego funkcjonującego oraz modelowanego systemu informacyjnego firmy,
    b) opisu dziedziny i struktury danych dla istniejącego i docelowego systemu informacyjnego,
  • umiejętność komunikacji z osobami z kompetencjami informatycznymi i pozyskiwania od nich wymagań technicznych w postaci:
    a) wymagań pozafunkcjonalnych oraz wysokopoziomowego modelu architektury komponentów,
    b) opisu struktury danych dla interfejsów graficznych oraz wymiany informacji.
Oferujemy:
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Owoce
    • Fundusz kulturalny
    • Eventy
    • Dofinansowanie wypoczynku
    • Darmowa kawa
  • Rozwój zawodowy:
    • Współpraca z ekspertami
    • Nauka języka angielskiego
    • Dzielenie się wiedzą
    • Ciekawe projekty
  • Warunki zatrudnienia:
    • umowa o pracę lub B2B
    • System motywacyjny
    • Narzędzia pracy
    • Home office
  • Bezpieczeństwo:
    • Opieka zdrowotna
    • Ubezpieczenie grupowe
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Poznaj

Asseco Data Systems S.A. zatrudnia ponad 900 pracowników. Są wśród nich analitycy, projektanci, programiści, testerzy i wdrożeniowcy, posiadający certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w zakresie produkcji oprogramowania i zarządzania projektami.

Mamy do zaoferowania wiele interesujących ofert pracy w 13 biurach w Polsce Realizujemy ciekawe i ambitne projekty informatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej. Oferujemy pracę w  dynamicznie rozwijającej się organizacji, mamy do zaoferowania wiele różnorodnych stanowisk pracy. Poszukujemy analityków, projektantów, programistów, testerów i wdrożeniowców, a także handlowców, szkoleniowców i wielu innych specjalistów.

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy
Analityk Biznesowy jest swoistym spoiwem łączącym, poprzez analizę i opis projektów, dwa światy: zagadnienia IT i biznes. Funkcjonuje na granicy tych dwóch obszarów i dba o to, by rozwiązania IT były dopasowane do biznesowych potrzeb klientów. Do jego obowiązków należy gromadzenie i analiza wymagań klientów oraz udział w opracowaniu optymalnych rozwiązań dla projektów i ...
Praca Analityk Biznesowy