Asystent / Asystentka Biura w Departamencie Nieruchomości

Stracon

Warszawa

29 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy, zajmującej się szerokim spectrum usług i sprzedaży własnych produktów w sferze finansów, nowych technologii i doradztwa w biznesowego poszukuje

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Wybrany Kandydat będzie odpowiadał za całość organizacji przepływu informacji, ich porządkowanie i archiwizowanie a w szczególności:

  • tworzenie bazy danych o nieruchomościach,
  • organizację pracy biura, prowadzeniem kalendarza spotkań,
  • koordynację współpracy i komunikacją z Partnerami oraz nadzorem nad dokumentacją,
  • przygotowanie raportów i prezentacji na bazie wpływających informacji.
Wymagania i oczekiwane umiejętności:
  • ogólna znajomość branży nieruchomości, terminologii, procedur,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze obrotu nieruchomościami lub firmie doradczej działającej w środowisku międzynarodowym w branży nieruchomości,
  • umiejętność zarządzania własnym czasem, samodzielność i działanie w sposób systematyczny i zorganizowany pod presją czasu,
  • znajomość obsługi komputera na poziomie MS Office,
  • lojalność i rzetelność w pracy, referencje od poprzednich pracodawców mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego i polskiego umożliwiająca swobodną komunikację i prowadzenie korespondencji,
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i doświadczeń oraz doskonalenia kwalifikacji,
  • profesjonalne szkolenia zawodowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bardzo dobre warunki pracy w biurze w centrum Warszawy.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka