Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka ds. Obsługi Pacjenta

LUX MED Sp. z o.o.

Kraków

9 dni temu

Kraków | Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa Pacjentów;
  • Dokonywanie rezerwacji i rejestracji usług medycznych zamawianych przez Pacjentów;
  • Nadzór nad dokumentacją medyczną;
  • Informowanie o usługach medycznych i cenniku;
  • Wprowadzanie do systemu i aktualizacja danych Pacjentów.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Komunikatywność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole;
  • Optymistyczne usposobienie, empatia, orientacja na Klienta.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Pracę w trybie zmianowym w młodym, dynamicznym zespole;
  • Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży;
  • Realne możliwości rozwoju wg programu "Ścieżki rozwoju dla pracowników Działów Obsługi Pacjenta LUX MED";
  • Pakiet dodatków pozapłacowych;
  • Po okresie próbnym dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Zobacz nasz profil pracodawcy

Poznaj

LUX MED - lider i ekspert godny zaufania

Profesjonalnie i z zaangażowaniem dbamy o zdrowie Pacjentów, rozwijamy naszą działalność już od 20 lat. Dziś jesteśmy liderem i ekspertem na rynku prywatnych usług medycznych. Opieką obejmujemy zarówno Pacjentów indywidualnych jak i korporacyjnych oraz ich rodziny. Działalność ambulatoryjną prowadzimy pod dwiema wiodącymi i dopełniającymi się markami - LUX MED oraz Medycyna Rodzinna.

Tworzymy imponującą sieć, która liczy już ponad 1600 nowocześnie wyposażonych placówek w całej Polsce, w których diagnozujemy, badamy i leczymy ponad 1 200 000 Pacjentów. Mamy już 114 placówek własnych i przyzakładowych, 1500 placówek współpracujących oraz jedną z największych w Polsce prywatnych baz diagnostyki. W 2010 r. uruchomiliśmy szpital w Warszawie. Pracuje dla nas ponad 9500 osób, w tym blisko 4100 lekarzy różnych specjalności.
Zaufanie, satysfakcja i zdrowie Pacjentów to wartości, na które stawiamy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wciąż doskonalimy nasze standardy i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, by zapewnić niezmiennie wysoką jakość usług, łatwy i szybki dostęp do lekarzy, wizyt oraz badań.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (598)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (854)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (69)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (11)