Asystent / Asystentka ds. Obsługi Pacjenta

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa

59 dni temu


Asystent / Asystentka ds. Obsługi Pacjenta
Miejsce pracy: Warszawa

 

Praca w Centrum Medycznym Grupy LUX MED w Warszawie

(do wyboru różne lokalizacje)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę Pacjenta w tym rezerwację i rejestrację usług medycznych.


 

Nasze oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Łatwość nawiązywania relacji, empatia, odpowiedzialność,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Pracując z nami otrzymasz:
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce, na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, nauka języka angielskiego, akcje prozdrowotne, konkursy);
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole;
  • Realne możliwości rozwoju poprzez udział w licznych rekrutacjach wewnętrznych;
  • Pakiet szkoleń powitalnych oraz warsztatów ogólnorozwojowych.
Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

LUX MED Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta