Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Działu Finansowego

Imagine The Future

Warszawa

9 dni temu

ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to młodzi, zaangażowani i chętnie dzielący się wiedzą ludzie. Jeśli chcesz dzielić z nami nasze pasje - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ADF/2019/KK
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • controlling operacyjny reklamy
  • obsługa finansowo-księgowa kanałów reklamy
  • prowadzenie rozliczeń finansowych z kontrahentami
  • analiza i raportowanie kosztów reklamowych
  • wsparcie zespołu w bieżących działaniach
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe lub student/ka (profil: ekonomiczny, finansowy, handlowy)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • systematyczność, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • zaradność i inicjatywa w działaniu
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi i pracy
  • bardzo dobra znajomość MS Office i obsługi komputera
  • podstawowa znajomość SQL mile widziana
OFERUJEMY:
  • zdobycie doświadczenia w obszarze finansów w najlepszej agencji reklamowej w Europie
  • możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
  • atrakcyjne wynagrodzenie i zero stresu
  • pracę, która stanie się Twoją pasją!
Dołącz do nas!
Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF oraz zamieszczenie w nazwie pliku swojego imienia i nazwiska. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. | Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (51)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2299)
Radom (173)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (71)