Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Działu Medycznego

Radfarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Warszawa

259 dni temu

RADFARM

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa,
specjalizująca się w kompleksowej obsłudze koncernów farmaceutycznych,

rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko:

ASYSTENTKA/ASYSTENT DZIAŁU MEDYCZNEGO

OPIS STANOWISKA

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne Działu Medycznego (m.in. planowanie kalendarza spotkań Dyrektora ds. Medycznych; organizacja spotkań działu medycznego; rezerwacja biletów lotniczych i kolejowych; rejestracja pracowników na kongresy, konferencje, spotkania firmowe, szkolenia zagraniczne itp.; wysyłanie przesyłek pocztowych i kurierskich; administrowanie projektami prowadzonymi przez Kierowników Medycznych we współpracy z nimi; prowadzenie przepływu i rozliczeń faktur, tworzenie zamówień w systemie ARIBA)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymagana w codziennej pracy, zarówno w mowie jak i w piśmie)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office, a zwłaszcza MS Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • ciekawą, urozmaiconą pracę w zgranym, sympatycznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system profesjonalnych szkoleń

Miejsce pracy:

Warszawa_ dzielnica Służewiec_biuro firmy

Poznaj

Firma RADFARM została założona w 2000 roku.

Nazwa firmy wywodzi się od: doRADztwa FARMaceutycznego.

RADFARM świadczy kompleksowe usługi przede wszystkim w zakresie:

- rejestracji leków
- analiz rynkowych
- doradztwa marketingowego
- specjalistycznych szkoleń
- kierowania zespołami handlowymi
- wynajmu zespołów promocyjnych
- uzupełnianiu vacatów w strukturach firmowych.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (591)
Wałbrzych (38)
Legnica (53)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1720)
Radom (62)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (20)