Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Technicznego Kierownika Obiektu

PORREAL Polska Sp. z o.o.

Łódź

11 dni temu

Międzynarodowa firma, działająca w branży technicznej obsługi obiektów komercyjnych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Praktyczna wiedza związana z obsługą techniczną obiektów biurowych w tym znajomość instalacji i systemów budynkowych
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Dobra obsługa pakietu MS Office
Podstawowe zadania:
  • Koordynacja wykonania i odbioru usterek budynkowych, gwarancyjnych oraz fit- out od GW
  • Prowadzenie zestawień usterek i ich aktualizacja
  • Wsparcie Kierownika Obiektu w przygotowywaniu raportów, zestawień, wykonywaniu ofert
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w tym również dla członków rodziny
  • Możliwość korzystania z karty Multi-Sport na preferencyjnych warunkach

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Specjalista ds. dokumentacji technicznej zajmuje się przygotowywaniem oraz aktualizacją firmowej dokumentacji technicznej. Do jego obowiązków należy również kontakt ze zleceniodawcami i klientami oraz nadzór nad bazami danych, jak również uczestnictwo w procesie zarządzania informacjami o zmianach produktowych. Specjalista ds. dokumentacji technicznej ...
Specjalista ds. dokumentacji technicznej Praca Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (768)
Wałbrzych (59)
Legnica (137)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (253)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (281)
Chełm (61)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (906)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2238)
Radom (180)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (78)