Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka w Zespole SEM (Search Engine Machine)

Imagine The Future

Warszawa

101 dni temu

ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Wykorzystujemy w naszej codziennej pracy najnowsze technologie, autorskie rozwiązania analityczne i know-how najlepszych specjalistów, aby wspólnie wdrażać efektywne rozwiązania reklamowe. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to ludzie młodzi, zaangażowani, którym oferujemy odpowiedzialność i samodzielność, realny wpływ na wynik oraz swobodę w szukaniu rozwiązań.

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wsparcie Zespołu w codziennym prowadzeniu kampanii SEM
  • nauka analizy i optymalizacji kampanii
  • sporządzanie raportów i zestawień
  • przygotowywanie analiz i statystyk prowadzonych kampanii
 OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów (kierunki ścisłe preferowane: matematyka, fizyka, informatyka)
  • pierwsze doświadczenia w środowisku reklamy online mile widziane
  • chęć rozwoju w obszarze SEM oraz reklamy internetowej
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie, chęć do nauki i samodoskonalenia
  • dobra organizacja czasu pracy i terminowość w wykonywaniu zadań
  • komunikatywność i otwartość
  • umiejętność szybkiej adaptacji do zmian
OFERUJEMY:
  • zdobycie wiedzy i nauka prowadzenia kampanii SEM
  • ciekawą pracę w najlepszej agencji reklamowej w Europie
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
DODATKOWO:
  • elastyczne godziny pracy
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • fajne biuro w super lokalizacji (250 m od Metra Centrum)
  • młody zespół nastawiony na współpracę
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i kartę Multisport
  • pracę, która stanie się Twoją pasją!
Dołącz do nas!
Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF oraz zamieszczenie w nazwie pliku swojego imienia i nazwiska. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. | Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (281)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2104)
Radom (175)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (254)
Nysa (64)