Asystent / Asystentka wydawcy

Wydawnictwo C. H. Beck Sp. z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

C.H.Beck jest twórcą Systemu Informacji Prawnej Legalis - nowoczesnego rozwiązania informatycznego, wspomagającego proces wykładni i stosowania prawa, co sprawia, że jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, a także największych firm i urzędów na terenie całego kraju.

Twoje zadania:
  • pomoc w koordynowaniu i prowadzeniu projektów wydawniczych oraz redagowaniu tekstów
  • śledzenie bieżących zmian aktów prawnych i planowanych nowelizacji ustaw
  • sprawdzanie poprawności powoływanych przez autorów aktów prawnych, orzeczeń, głos i komentarzy
  • bieżące prace biurowo-organizacyjne
Nasze oczekiwania:
  • student/studentka I, II lub III roku prawa lub administracji (dzienne, wieczorowe lub zaoczne)
  • dyspozycyjność w dni robocze, min. 30 h tygodniowo
  • sumienność, dokładność, dociekliwość, spostrzegawczość i bardzo dobra organizacja pracy
  • obsługa komputera na poziomie średniozaawansowanym (Word, Excel)
  • mile widziana znajomość Systemów Informacji Prawnej (Legalis, Lex)
Możemy Ci zaoferować:
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • elastyczny czas pracy
  • świetną atmosferę pracy i zgrany zespół
  • wsparcie merytoryczne i niezbędne narzędzia pracy
  • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie karnetu sportowego
  • świeże owoce w biurze
  • wyjścia integracyjne i eventy firmowe
  • dogodną lokalizację biura na Muranowie

Lokalizacja biura: Warszawa, ul. Bonifraterska 17
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji o nas znajdziesz na www.legalis.pl | www.beck.pl

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Można się z nami skontaktować pod adresem e-mail: daneosobowe@beck.pl.
Dane przetwarzamy:
a) w celu podjęcia czynności niezbędnych do zawarcia umowy, na Państwa żądanie (art. 6 ust. 1 lit. b RODO),
b) w zakresie wynikającym z przepisów prawa, w szczególności Kodeksu Pracy – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, a w razie wymaganego przepisami prawa przetwarzania danych szczególnej kategorii - art. 9 ust. 2 lit. b RODO, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego,
c) w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora polegającego na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed takimi roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO, a w razie udostepnienia danych szczególnej kategorii, także art. 9 ust. 2 lit. f RODO).
d) w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celach wskazanych w treści tych zgód (art. 6 ust. 1 lit. a RODO, a w razie udostepnienia danych szczególnej kategorii, także art. 9 ust. 2 lit. a RODO).
UWAGA: udostępnienie informacji przekraczających minimalny zakres danych regulowany prawem pracy to wyraźne działanie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych danych w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Podobnie, wskazanie osób udzielających referencji to wyraźne działanie oznaczające zgodę na kontakt z nimi.
Informujemy o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie, poprzez kontakt pod adres wskazany powyżej.
W razie chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, uprzejmie prosimy o przesłanie dopisku „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym przeze mnie w toku postępowania rekrutacyjnego przez Wydawnictwo C.H.Beck do celów uwzględnienia mojej kandydatury przy przyszłych rekrutacjach, w terminie do roku od zakończenia bieżącego procesu rekrutacji”,
W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługuje Państwu: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo do usunięcia danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych – jeśli podstawą prawną ich przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a lub art. 9 ust. 2 lit. a RODO) lub umowa (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, gdy stanowi ona podstawę przetwarzania danych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), przy czym nie ma to wpływu na przetwarzanie przed terminem cofnięcia, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych – jeśli podstawą prawną ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
Pełną treść klauzuli informacyjnej udostępniamy pod linkiem: https://www.beck.pl/o-nas/kariera.

Poznaj

Wydawnictwo C.H.Beck istnieje na rynku polskim od 1993 roku, wydając publikacje z zakresu prawa, podatków, ekonomii oraz literatury akademickiej, aplikacyjnej i obcojęzycznej.

W ofercie Wydawnictwa znajdują się pozycje dotyczące wszystkich dziedzin prawa, takie jak teksty ustaw, orzecznictwo, monografie, komentarze do ustaw, kodeksów napisane przez najwybitniejsze autorytety. Publikacje wydawane są w podziale na przejrzyste i logiczne serie, wśród których za sztandarowe uznać można m.in.: System Prawa Prywatnego, Duże Komentarze Becka, Komentarze Kodeksowe.

W ofercie Wydawnictwa znajdują się także książki napisane z myślą o urzędnikach administracji publicznej i specjalistach, którzy nie są prawnikami, ale w codziennej pracy korzystają z przepisów prawa. Są to poradniki i praktyczne komentarze, zawierające wskazówki, przykłady i gotowe rozwiązania bieżących problemów. Ułatwiają pracę osób odpowiedzialnych za: finanse, księgowość, podatki, kadry, zadania samorządu terytorialnego, BHP, zamówienia publiczne, ochronę danych osobowych, dostęp do informacji publicznej.

Publikacje C.H.Beck wydawane są w tradycyjnej papierowej formie, jak również można je znaleźć w Systemie Informacji Prawnej Legalis. Rodzina produktów Legalis to także Legalis Administracja – rozwiązanie stworzone z myślą o potrzebach urzędów oraz Legalis Księgowość Kadry Biznes – system dedykowany księgowym, kadrowym i innym specjalistom w firmach analizującym przepisy prawa.

Pragnąc sprostać wymaganiom naszych odbiorców dbamy o to, aby nasze publikacje nadążały za zmianami zachodzącymi w polskim prawie oraz by wyróżniały się wysokim poziomem opracowania redakcyjnego i szaty edytorskiej. Współpraca z ponad 3000 wybitnych specjalistów gwarantuje pewność poruszania się w ustawicznie zmieniających się przepisach prawa.

C.H.Beck jest jednym z najstarszych i największych europejskich wydawnictw – założonym w 1763 roku w Monachium przez Carla Gottloba Becka.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka