Asystent / Asystentka

CCPORTER Sp.zo.o.

Warszawa

9 dni temu

W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi wynajmu powierzchni biurowych, coworkingu oraz profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Do naszego Zespołu Wsparcia Technicznego poszukujemy osoby do współpracy jako:

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania to:

  • obsługa systemu zgłoszeniowego, przydzielanie ticketów i koordynowanie ich realizacji
  • dbanie o sprawną komunikację pomiędzy Zespołem a współpracownikami
  • zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentacji sprzętowej
  • wsparcie dla zespołu Administracji w bieżących zadaniach

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli:

  • świetnie organizujesz pracę sobie i innym
  • masz doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym i wiesz jak z nim współpracować
  • znasz język angielski na poziomie min. B2
  • lubisz ,,gasić pożary" i pracować nad wieloma zadaniami jednocześnie

Oferujemy Ci:

  • jasno określone zadania i szkolenia przygotowujące Cię do pracy
  • możliwość rozwoju wewnątrz firmy- budujemy nowe zespoły, więc możesz wykorzystać swój potencjał w różnych zadaniach
  • stałe godziny współpracy od poniedziałku do piątku (do ustalenia z Tobą)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • biuro zlokalizowane blisko Ronda Daszyńskiego
  • dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej
Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Praca Asystent/ka ds. Administracji