Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent biura

beeline Poland Sp. z o.o.

Kraków

25 dni temu

OUR SPIRIT MAKES THE DIFFERENCE!

beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm oferujących biżuterię. Naszą wizją są modne dodatki w atrakcyjnych cenach. Od 1990 roku realizujemy ją z sukcesem poprzez nasze trzy marki SIX, I AM, TOSH.  Założony w Kolonii, beeline jest obecny w 47 krajach na całym świecie. Nie czekaj. Wyślij nam swoją aplikację, chętnie z uwzględnieniem Twoich oczekiwań finansowych oraz możliwej daty rozpoczęcia pracy

Poszukujesz nowych wyzwań? Nowej, odpowiedzialnej pracy z możliwościami rozwoju?
Chciałbyś/ Chciałabyś pracować w firmie, dla której ważne są duch zespołowy, pasja oraz odpowiedzialność?
W takim razie to stanowisko jest w sam raz dla Ciebie!

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar czasu pracy: 30h tygodniowo

Twoje obowiązki:
  • Wsparcie Działu Sprzedaży – min. kontakt z managerami, wspieranie akcji promocyjnych;
  • Kontakt z zewnętrznymi partnerami – Centra Handlowe, partnerzy handlowi;
  • Codzienny kontakt z pracownikami sklepów i dbanie o sprawny przepływ informacji;
  • Wsparcie w organizacji spotkań biznesowych;
  • Wsparcie w tłumaczeniu dokumentów na wewnętrzne potrzeby firmy;
  • Pomoc w przygotowywaniu wewnętrznych procedur firmy;
  • Koordynacja obiegu dokumentów firmowych;
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji.
To, co możemy zaoferować:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Krakowa;
  • System dodatkowych benefitów (min. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, świeże owoce);
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
To, czego oczekujemy od Ciebie:
  • Dobrej znajomości języka węgierskiego – mile widziana;
  • Przynajmniej komunikatywnej znajomość języka angielskiego;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Jeśli chciałbyś dołączyć do szybko rozwijającej się firmy i dzielić swój zapał z dynamicznym zespołem, to trafiłeś pod właściwy adres!

Pozostaje nam już tylko się poznać.

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beeline Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Poznaj

Witamy w beeline!

Naszą wizją są modne dodatki w atrakcyjnych cenach, którą realizujemy z sukcesem już od 1990 roku. Nasze popularne marki SIX i I AM są dostępne w 13 000 punktach sprzedaży w 39 krajach. To sprawia, że beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm oferujących sztuczną biżuterię oraz modne dodatki.

4 500 pracowników dba o stały rozwój firmy na nowych rynkach oraz o ciągłe poszerzanie oferty naszych marek. Działamy z pasją i odpowiedzialnością, co zapewnia nam sukces i nieustanny rozwój.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (740)
Wałbrzych (64)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (166)
Lubelskie:
Lublin (269)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (982)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2326)
Radom (177)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (90)