Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent ds. Obsługi Klienta

KEGEL-BŁAŻUSIAK TRADE Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa

33 dni temu

KEGEL-BŁAŻUSIAK to wiodący polski producent profesjonalnej odzieży i obuwia do pracy oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych. Polska firma działająca z sukcesami od 1979 roku, posiada 4 fabryki (w Nowym Targu, Ochotnicy, Limanowej i Jabłonce), zatrudnia ponad 500 pracowników.

KEGEL-BŁAŻUSIAK jest liderem w branży odzieży roboczej i pokrowców samochodowych, nasze produkty sprzedajemy w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Danii, Finlandii, Rumunii, Czechach, Słowacji ... Firma nieustanie się rozwija w sposób stabilny i zrównoważony.

Więcej informacji na temat firmy i jej oferty mogą Państwo znaleźć m.in. na www.kegel24.pl

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie od: 2 000 do 5 000 tys. zł netto

Doświadczenie mile widziane, ale nie jest konieczne.

Szanowny kandydacie, jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem to bardzo dobrze, ale jeżeli nie masz doświadczenia a masz chęci do pracy, to wszystkiego się u nas nauczysz. Oferujemy pracę na umowę o pracę w naszym sklepie fabrycznym w Warszawie ul. Kleszczowa 27.

Proponujemy
  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne warunki płacy oparte na wynagrodzeniu zasadniczym oraz premii
  • proponujemy szkolenia produktowe oraz sprzedażowe co pozwoli rozwijać się na rynku pracy
Zadania:
  • bieżąca obsługa klienta
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjowanie warunków handlowych
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Poznaj

KEGEL-BŁAŻUSIAK to wiodący polski producent profesjonalnej odzieży i obuwia do pracy oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych. Firma zatrudnia ponad 500 wykwalifikowanych pracowników w trzech nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Nowym Targu, Ochotnicy i Jabłonce. Firma z sukcesami działa już od 1979 roku nieustannie się rozwijając, a produkowane produkty niezmiennie wyróżniają się wysoką jakością i funkcjonalnością.

Poznaj stanowisko: Asystent Klienta

Asystent Klienta to stanowisko samodzielne, osoba ta pełni funkcję doradcy klienta. Wymagania wobec asystentek/asystentów są duże. Pracownik na tym stanowisku odpowiada za wprowadzanie danych do systemu operacyjnego, obsługę klientów wewnętrznych i zewnętrznych, wsparcie pracy innych osób w firmie, okresowe przygotowywanie sprawozdania z wykonywanej pracy oraz obsługa korespondencji i aktywna sprzedaż ...
Asystent Klienta Praca Asystent Klienta