Asystent ds. windykacji w dziale sądowym

Alektum Sp. z o.o.

Wrocław

3 dni temu

Alektum Group poszukuje aktualnie pracowników zespołu sądowego którzy będą pracować w siedzibie głównej w centrum Wrocławia. Na stanowisku będziesz czuć się dobrze, jeżeli jesteś komunikatywny/-a, lubisz pracę zespołową i – przede wszystkim – jesteś dobrze zorganizowany i dokładny! 

Asystent ds. windykacji w dziale sądowym
Miejsce pracy: Wrocław
PRACA


Praca na stanowisku Asystent ds. windykacji w dziale sądowym polega na aktywnym wsparciu pracy działu sądowego, wszczynaniu i koordynowaniu procesów oraz ich optymalizacji. Twoim głównym zadaniem będzie weryfikacja spraw na etapie przedsądowym, praca z danymi na listach EXCEL, przygotowywanie paczek pozwów składanych przez EPU, uzupełnianie braków formalnych pozwów, składanie innych pism procesowych w toku postępowania oraz weryfikacja poprawności aktualnego etapu sprawy.

 

Oznacza to, że będziesz odpowiedzialny/-a za różne działania bezpośrednio prowadzące do skutecznego uzyskania tytułu wykonawczego.

 

Zakres zadań na stanowisku obejmuje między innymi:

 • Weryfikację spraw pod kątem poprawności i zgodności danych.
 • Kompletowanie dokumentacji.
 • Przygotowanie pozwów w postępowaniu elektronicznym oraz tradycyjnym
 • Wysyłanie pism i wniosków w toku procesu.
 • Monitorowanie terminowości podejmowanych działań.
 • Czynności rejestracyjne w naszym systemie biznesowym NOVA lub w innych systemach.
 • Bieżące raportowanie zleconych działań.
KOGO CHCEMY ZATRUDNIĆ?

 

Poszukujemy osoby z bardzo dobrą umiejętnością pracy na arkuszach Excel-warunek konieczny. Kandydat powinien mieć dobrze rozwinięty zmysł organizacji pracy własnej, samodzielność, dokładności, terminowości w wykonywanych zadaniach oraz wykazywać chęć do poszerzania swojej wiedzy. Analityczne zdolności oraz umiejętność wyciągania wniosków są niezbędne.

 

Dobrze, jeżeli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i znasz proces postępowania sądowego (dot. pozwów o zapłatę) oraz przepisy prawa cywilnego w tym zakresie.

 

Aby odnieść sukces w tej roli, uważamy, że ci, którzy starają się o pracę, powinni być komunikatywni, pracować w sposób systematyczny oraz w swoim sposobie pracy powinni być zorientowani na osiągnięcie wyznaczonych celów działowych. Ponieważ będziesz pracować w zespole, ważne jest, abyś był częścią zespołu z dobrymi zdolnościami współpracy.

 

Zamierzamy zatrudnić pracowników na pełny etat z zatrudnieniem na stałe. Miejsce pracy to główna siedziba Alektum w centrum Wrocławia. Pracę można rozpocząć natychmiast lub zgodnie z ustalonym terminem.

 

CO MAMY DO ZAPROPONOWANIA?
 • Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie.
 • Szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie mentora w trakcie okresu wdrożenia do pracy.
 • Nasza siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Będziesz pracować w estetycznych i otwartych przestrzeniach biurowych.
 • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
 • Weekendy wolne od pracy.
 •  Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, możliwość ubezpieczenia grupowego, pakiet opieki medycznej,  darmowe indywidualne zajęcia z języka angielskiego).

  Zapraszamy do składania CV!

 ZGŁOŚ SIĘ NA TO STANOWISKO 

 

 A może znasz kogoś, kto dobrze pasowałby na to stanowisko? Daj im znać!

Poznaj

Alektum Sp. z o.o.

Alektum sp. z o.o. to jedna z czołowych firm windykacyjnych w Europie. Prowadzimy windykację długów, dbając o jak najlepsze kontakty handlowe pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem. Naszym celem jest skierowanie dłużnika na właściwą drogę prowadzącą do spłaty długu z uwzględnieniem dialogu z dłużnikiem. W ten sposób odzyskanie pieniędzy jest dla nas łatwiejsze, a Państwu łatwiej jest wznowić współpracę z klientem po spłaceniu przez niego długu.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka 
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka