Asystent Działu Zamówień Publicznych

Probudowa.com sp. z o.o.

Wrocław

8 dni temu

Probudowa.com to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • analiza rynku zamówień pod kątem nowych ogłoszeń o postępowaniach,
  • dbanie o aktualność dokumentów firmowych niezbędnych w ofertowaniu,
  • prowadzenie korespondencji z Zamawiającym podczas postępowań przetargowych,
  • przygotowywanie ofert przetargowych,
  • pomoc w bieżących działaniach administracyjnych z zakresu ustawy prawo zamówień publicznych, w ramach realizowanych przez spółkę umów.
Wymagania:
  • umiejętność pracy w programach pakietu Microsoft Office (głównie Word i Excel),
  • mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku administracja lub pokrewnych (po studiach lub w trakcie studiów zaocznych),
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B,
  • determinacja i chęć nabycia wiedzy branżowej,
  • lojalność, skrupulatność i odpowiedzialność za zlecone zadania,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem podczas pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • zdobycie cennego doświadczenia z zakresu zamówień publicznych,
  • ciekawą, wielozadaniową pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego pod opieką specjalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia finansowane przez spółkę,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka