Asystent Kierownika Działu Administracji i Zakupów

Sterbios Sp. z o. o.

Warszawa

2 dni temu

Firma handlowa z kapitałem zagranicznym. Dostawca najwyższej klasy produktów uznanych marek światowych dla laboratoriów mikrobiologicznych na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska pracy :
  • współpraca z zagranicznymi i polskimi dostawcami firmy w zakresie składania zamówień, i realizacji dostaw produktów
  • utrzymywanie i nawiązywanie kontaktów z kooperantami firmy
  • zamawianie materiałów i usług na potrzeby biura
  • kompletowanie i przygotowywanie dokumentów np. księgowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • inne zadania powierzone przez kierownika działu
Wymagania:
  • wykształcenie min. niepełne wyższe, wykształcenie o profilu biologicznym będzie dodatkowym atutem
  • b. dobra znajomość języka angielskiego,  prowadzenie korespondencji  handlowej w jęz. angielskim
  • dobra organizacja pracy, dokładność oraz systematyczność w pracy nad powierzonymi zadaniami
  • optymizm, otwartość, umiejętność pracy zespołowej
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • entuzjazm i chęć podejmowania nowych zadań
  • komunikatywność oraz kultura osobista
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • szeroki pakiet socjalny, m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport, ubezpieczenie grupowe
  • biuro w dogodnej lokalizacji (w pobliżu metra Pole Mokotowskie)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w przyjaznej atmosferze w miłym i zgranym zespole
  • jako formę zatrudnienia po okresie próbnym, oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)

za pomocą przycisku:

Proszę o podanie Państwa oczekiwanego wynagrodzenia podanego w kwocie netto.

Poznaj

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Praca Asystent/ka ds. Administracji