Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Kupca

Alshaya Poland

Warszawa

23 godz. temu

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Fashion i Health & Beauty, mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works

Do naszego biura zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Wspieranie działu kupców w codziennych zadaniach;
  • Generowanie raportów i zestawień dla działu;
  • Przygotowywanie biuletynów informacyjnych dla sklepów;
  • Sprawdzanie zgodności cen oraz informowanie przełożonego o nieprawidłowościach, wgrywanie plików zmian cen.

OCZEKIWANIA:

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, a przede wszystkim Excel (poziom min. tabel przestawnych);
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8-16;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Skrupulatność, dokładność i sumienność.

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Nabycie umiejętności retailowych;
  • Kartę zniżkową do wszystkich naszych marek na terenie Polski;
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Poznaj

Alshaya Poland Sp. z o.o.

Alshaya Poland Sp. z o. o to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:
Mothercare, The Body Shop, MAC, TOPSHOP, Dorothy Perkins, Victoria's Secret, American Eagle Outfitters, Bath & Body Works.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (654)
Wałbrzych (62)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2000)
Radom (171)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (227)
Nysa (62)