Asystent Prawny w Dziale Windykacji

E100 International Trade sp. z o.o

Warszawa

3 dni temu

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 800 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy aby rozwijać obszary w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny do Działu Windykacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego w pracy działu windykacji, w szczególności kompletowanie dokumentacji sądowej i komorniczej, zapewnienie prawidłowego obiegu i rejestracji dokumentacji
  • Kontakt z sądami i organami egzekucyjnymi w celu ustalenia aktualnego statusu prowadzonych spraw
  • Przygotowanie dokumentów na etapie przedsądowym i sądowym
  • Obsługa systemów wspierających bieżącą działalność działu windykacji, w tym systemów udostępnionych przez podmioty zewnętrzne
  • Cykliczne aktualizowanie informacji o prowadzonych sprawach w wewnętrznych i zewnętrznych bazach danych
  • Dodatkowe zadania wspierające zlecone przez Kierownika Działu
Profil poszukiwanego kandydata:
  • Student (prawa/administracji) 3-5 roku lub absolwent
  • Dostępność do pracy w wymiarze minimum 4 godziny dziennie/20 godzin tygodniowo lub 8 godzin dziennie/40 godzin tygodniowo
  • Wiedza z zakresu prawa zobowiązań oraz postępowania cywilnego, z zakresu postępowania egzekucyjnego/zabezpieczającego mile widziana
  • Umiejętność pracy nad wieloma sprawami jednocześnie i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności komunikacyjne i zaangażowanie w pracę działu
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace od początku współpracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport)
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery w strukturach firmy
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

Poznaj

E100 - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka