Asystent / Researcher

Work & Business Solutions

Kraków

36 dni temu

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Obecnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
Nr ref.: ASYS/RS/20
Zadania:
  • Administracja systemem rekrutacyjnym, publikacja ogłoszeń.
  • Wstępna selekcja CV w oparciu o ustalone kryteria.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami oraz firmami.
  • Praca z mediami społecznościowymi.
  • Kompletowanie dokumentów.
  • Umawianie spotkań.
  • Uczestniczenie w rozmowach.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnej specyfice.
  • Sumienność, dokładność, samodzielność.
  • Biegła znajomość obsługi komputera.
  • Umiejętność samodzielnego realizowania powierzonych zadań.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość i umiejętność posługiwania się mediami społecznościowymi.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji
Konsultant ds. rekrutacji jest to osoba - wyspecjalizowana w zakresie rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych i prowadzenia procesu rekrutacji, selekcji. Poza tym, odpowiada on za poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym ...
Praca Konsultant ds. Rekrutacji