Asystent wydawcy

Polska Agencja Prasowa S.A.

Warszawa

2 dni temu

Polska Agencja Prasowa

to jedna z najstabilniejszych firm na polskim rynku prasowym
i jedna z najbardziej poważanych marek medialnych

obecnie poszukujemy osób do współpracy w sekretariacie wydawcy

Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • znajomość zagadnień społeczno-politycznych, kulturalnych, ekonomicznych i sportowych w Polsce i za granicą,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość MS Office,
  • dokładność, precyzyjność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziani studenci dziennikarstwa, nauk politycznych i społecznych.

Zakres zadań:
  • wsparcie wydawcy w monitorowaniu bieżących wydarzeń w kraju i za granicą,
  • przeglądanie poczty e-mail,
  • śledzenie komunikatów o wydarzeniach w kraju i za granicą.

Oferujemy współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’’.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Brackiej 6/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Polska Agencja Prasowa to kilkanaście zespołów redakcyjnych w centrali PAP w Warszawie oraz korespondenci w Polsce i na świecie. Redakcje agencji wyspecjalizowane są w tematyce biznesowej, politycznej, naukowej czy sportowej. Informacje tekstowe, zdjęcia, grafiki i materiały wideo tworzone są zarówno przez doświadczonych edytorów z wieloletnim stażem, jak też przez młodych i utalentowanych reporterów.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Praca Asystent / Asystentka