Asystentka / Asystent ds. obsługi zamówień

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

People make places
Miejsce pracy: Warszawa

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:
  • Rozmowy telefoniczne z pacjentami i klientami w celu ustalenia oraz potwierdzenia dostawy produktów
  • Obsługa dokumentacji dostaw oraz zbieranie protokołów dostawy
  • Skanowanie i przesyłanie dokumentów do dedykowanych folderów
  • Sprawdzanie zgodności z procedurami i regulacjami rynku lokalnego
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Przestrzeganie zasad i procedur firmy
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymagana)
  • Dostępność do pracy w godzinach 08:00-16:00 (pon-pt)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Word i Excel
  • Motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na 2 miesiące z ewentualną możliwością przedłużenia
  • Stawkę 25 zł brutto za godzinę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w trybie zdalnym
  • Pracęj w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
  • Odpowiednie wdrożenie do zadań

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka