Asystentka / Asystent Dyrektora w Zespole Finansowo Administracyjnym, w Sekcji Administracji

Centrum Obsługi Projektów Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

Warszawa

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 4534773, z dnia 2021-05-03

Centrum Obsługi Projektów Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (COPE MSWiA) jest państwową jednostką budżetową podległą Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Admiinstracji i realizuje zadania na rzecz projektów, w szczególności w przedmiocie bezpieczeństwa wewnętrznego, migracji i azylu, oraz zadania związane z uczestnictwem we wdrażaniu środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej, środków pochodzących z bezzwrotnej pomocy zagranicznej oraz środków pochodzących z innych programów, w zakresie powierzonym właściwymi umowami i porozumieniami.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 2/ZFA

Opis stanowiska

  • prowadzenie spraw administracyjnych Centrum;
  • prowadzenie sekretariatu Dyrektora Centrum;
  • przeglądanie i przydzielanie wpływającej korespondencji;
  • rejestracja pism w programie komputerowym wspomagającym obsługę korespondencji;
  • prowadzenie bieżącej obsługi kancelaryjnej;
  • ewidencjonowanie korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
  • koordynacja zapotrzebowań związanych z zakupami materiałów biurowych, środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz niskocennych składników rzeczowych długotrwałego użytkowania dla Centrum celem przekazania zamówienia do wszczęcia procedury zakupu do Sekcji Zamówień Publicznych.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • staż pracy minimum 3 miesiące;
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagane umiejętności:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność;
  • komunikatywność;
  • sumienność,
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętność obsługi komputera (umiejętność obsługi pakietu MS Office w szczególności programów Excel i Word);
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • wysoka kultura osobista.

Wymagania pożądane:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • znajomość obsługi programu e-doc;
  • inna kategoria prawa jazdy;
  • ważne badania psychotechniczne do prowadzenia pojazdów.

Oferujemy

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • praca w Warszawie.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka