Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystentka / Asystent Działu HR

EMPLOYEES Sp. z o.o.

Warszawa

195 dni temu

Firma Employees oferuje swoim Klientom rozwiązania, którewspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoimkoncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingufunkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Do naszego zespołu, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą projektową, na stanowisku:

 Zakres obowiązków:
  • administrowanie dokumentacją personalną.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • mile widziany aktualny status studenta,
  • dyspozycyjność ok. 40 godzin tygodniowo,
  • rzetelność i koncentracja w pracy z dokumentami,
  • motywacja do pracy i zaangażowanie w powierzane obowiązki,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i organizacji pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz, w dogodnej lokalizacji - przy stacji Metra Wilanowska.
  • umowę na czas określony ok. 6-9 miesięcy.

Poznaj

Jesteśmy grupą młodych, kompetentnych oraz dynamicznie działających osób. W naszych codziennych zadaniach znaczny nacisk kładziemy na sprawną organizację pracy przy zachowaniu elastycznych form działania.

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu zarządzania, ekonomii, administracji oraz pedagogiki. Dodatkowo współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną grupą praktyków oraz trenerów z wieloletnim stażem zawodowym. Firma Employees Sp. z o.o. powstała z myślą o świadczeniu usług w obszarze Human Resources.

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Personalnego

Pracownik Działu Personalnego to osoba, która wspiera organizacyjne dział zarządzania personelem - w zakresie rekrutacji, planowania szkoleń, raportów personalnych oraz innych obowiązków związanych z tworzeniem i realizacją polityki personalnej firmy. Pracownik Działu Personalnego powinien mieć minimum wykształcenie policealne o profilu administracyjnym lub ...
Pracownik Działu Personalnego Praca Pracownik Działu Personalnego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (51)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (194)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (221)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (966)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (53)
Mazowieckie:
Warszawa (2098)
Radom (182)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (82)