Asystentka / Asystent - Nadzory Inwestorskie i Konsulting Inżynierski

MGGP S.A.

Warszawa

17 dni temu

Ogłoszenie numer: 3173066, z dnia 2020-03-12

Jesteśmy firmą, która godnie i skutecznie rozwija, i promuje polską myśl inżynieryjną, również poza granicami Polski. Zapewniamy szeroki zakres usług w zakresie doradztwa, projektowania, konsultacji, zarządzania inwestycjami, geoinformacji i rozwiązań geoprzestrzennych.
Z powodzeniem realizujemy je we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki, tj.: infrastruktura i transport, budownictwo, energetyka, ochrona środowiska, hydrologia, rolnictwo. Nasze realizacje kształtują życiową przestrzeń człowieka i ułatwiają codzienne funkcjonowanie milionom ludzi. Zrealizowaliśmy inwestycje w zakresie budowy i modernizacji sieci drogowych i kolejowych, niejednokrotnie o kluczowym znaczeniu dla rozwoju polskiej gospodarki. Naszą misją jest budowanie zrównoważonego świata przyszłości – z innowacyjną inżynierią służącą ludziom i przyrodzie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie zespołu,
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji i dokumentacji związanej z projektem,
  • Wsparcie przy optymalizacji i weryfikacji harmonogramu i budżetu projektu,
  • Udział w opracowywaniu ofert przetargowych,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zapisów umowy z klientami i podwykonawcami,
  • Uczestnictwo w naradach, spotkaniach projektowych,
  • Poszukiwanie podwykonawców.

Wymagania

  • Chęć do pracy i podejmowania wyzwań,
  • Wykształcenie wyższe, ewentualnie w trakcie studiów,
  • Bardzo dobre umiejętność pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w pracy przy zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Pomysłowość i kreatywność,
  • Dyspozycyjność,
  • Systematyczność i dokładność.

Oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • Umowę o pracę,
  • Otwartą drogę rozwoju w strukturach firmy oraz wzmocnienie kluczowych kompetencji,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Wyjazdy integracyjne i spotkania firmowe,
  • Możliwość nauki języka angielskiego,
  • Dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed,
  • Dostęp do usług sportowych w ramach karty FitProfit,
  • Pracownicze plany kapitałowe,
  • Ubezpieczenie grupowe.
Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka