Asystentka ds. administracyjnych

Medicover sp. z o.o.

Warszawa - Wilanów

811 dni temu


Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym nasi klienci mają dostęp do najnowszych metod leczenia. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach i opiekujemy się ponad 500 tys. klientów.

 

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:Asystentka ds. administracyjnych

Nr Ref.: AASZ/2015/11
Miejsce pracy: Warszawa - WilanówPoszukujemy osoby, która posiada:
 • Biegłą znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
 • Wykształcenie wyższe
 • 1-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
 • Znajomość środowiska MS Office (Excel, Power Point) w stopniu dobrym
 • Bardzo dobrą organizację pracy
 • Inicjatywę i umiejętność samodzielnego realizowania zadań
 • Umiejętności komunikacyjne oraz budowania relacji zawodowych
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
 • Bieżące wsparcie Dyrektorów w codziennych obowiązkach administracyjnych
 • Zarządzanie kalendarzami Organizowanie spotkań oraz ich obsługa
 • Rozliczanie podróży i wydatków służbowych
 • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
 • Przygotowywanie prezentacji, zestawień, raportów, notatek ze spotkań biznesowych oraz dokumentów
Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:
 • Możliwość rozwoju poprzez zdobycie unikalnych umiejętności i doświadczeń
 • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji  Opiekę medyczną Kartę multisport oraz pakiet kinowy

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej.Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl