Commodity Buyer (Plastics)

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała

6 dni temu

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z Bielsko-Białej.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 2/2021/BA/CB
Główne zadania:
  • Prowadzenie bieżących negocjacji.
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami.
  • Realizacja założeń budżetowych.
Wymagania:
  • Minimum dwa lata doświadczenia w zakupach dużych kategorii w organizacji międzynarodowej.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 61/5
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12

www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów