Dermokonsultant / Dermokonsultantka [rekrutacja online]

Klient portalu Praca.pl

Słupsk

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 3233948, z dnia 2020-03-26

Miejsce pracy: pomorskie / Słupsk

Opis stanowiska

  • Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi
  • Doradzanie Klientom przy doborze kosmetyków do pielęgnacji
  • Budowanie długotrwałych relacji z pacjentami

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ konsultanta
  • Zainteresowanie Kosmetologią

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Motywujący i przejrzysty system premiowy
  • Możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach
  • Zgrany zespół
  • Benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie pracowników)

Osoby chętne zapraszamy do składania swoich aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Konsultant
Konsultant to osoba, która zajmuje się udzielaniem porad w wybranej dziedzinie, np. księgowości, IT, prawie, zarządzaniu personelem, marketingu, finansach, reklamie. Konsultant świadczy usługi na rzecz osób prywatnych lub instytucji lub prowadzi działalność na własny rachunek. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: rozpoznanie i badanie problemu oraz udzielenie pomocy we wdrożeniu rozwiązań. ...
Praca Konsultant