Doradca ds. Gospodarki Odpadami

REMONDIS Górny Śląsk Sp. z o.o.

Ruda Śląska

9 dni temu

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 28 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:
Doradca ds. Gospodarki Odpadami
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Twój dzień pracy będzie składał się z:
 • obsługa klienta – bieżący kontakt bezpośredni i telefoniczny z klientami
 • przyjmowanie, wyjaśnianie i rejestrowanie reklamacji wykonywanych usług
 • przygotowywanie baz danych, raportów
 • kontrola poprawności wykonywania usług zgodnie z umowami.
Szukamy Ciebie jeśli:
 • doświadczenia w handlu,
 • dobrej znajomości rynku lokalnego,
 • kreatywności, zaangażowania w projekty,
 • skuteczności działania, dobrej organizacji pracy,
 • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w grupie,
 • znajomość branży będzie dodatkowym atutem,
 • czynnego prawa jazdy kat "B"
Oferujemy:
 • zatrudnienie w stabilnej firmie,
 • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
 • możliwości rozwoju zawodowego,
 • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Do przesłanych aplikacji prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REMONDIS Górny Śląsk Sp. z o. o zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania".
1. Administratorem Danych jest REMONDIS Górny Śląsk Sp. z o. o z siedzibą w 41-706 Ruda Śląska ul. Piotra Skargi 87 , NIP 6410012603, REGON 271762168
2. Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować pod adresem IOD-ruda.slaska@remondis.pl;
3. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienia do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 22 1 Kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana;
4. Dane osobowe mogą być udostępniane: pozostałym spółkom w grupie, podmiotom zewnętrznym obsługującym systemy informatyczne.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy.
6. Ma Pan/Pani prawo do:
a. dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
b. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
c. przenoszenia danych,
d. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
e. wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1).
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

Poznaj

REMONDIS Sp. z o.o. - Warszawa