Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.

Warszawa

118 dni temu

Armatis-LC jest firmą francuską specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ostatnich 25 lat działalności zdobyliśmy uznanie klientów z różnych branż. Jesteśmy jednym z liderów w sektorze zarządzania relacjami z klientem na odległość.

W związku z dynamicznym rozwojem struktur naszego klienta, firmy specjalizującej się w sprzedaży paliwa przewoźnikom drogowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Kontakt ze stałymi lub byłymi klientami firmy w celu przedłużenia lub odnowienia współpracy (klienci biznesowi)
  • Podtrzymywanie i rozwój relacji z klientami
  • Bieżąca obsługa klienta
  • Przekazywanie informacji o ofercie produktowej i sprzedaż usług firmy
  • Negocjacje warunków współpracy
  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi poprzez dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie atutem
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej/paliwowej/transportowej lub zainteresowanie powyższymi obszarami
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne
Oferujemy:
  • Stałą pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zakresie 4 000 do 7 000 zł/mc
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe
Więcej o nas na: www.armatis-lc-polska.pl:
Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Poznaj

Armatis-LC Polska

Kilka powodów, by do nas dołączyć

Co praca w Armatis-lc może zmienić w moim życiu?

Jeżeli szukasz swojej pierwszej pracy, pozwolimy Ci na osiągnięcie niezależności oraz zyskanie cennego doświadczenia w profesjonalnym zespole liderów i trenerów. Możesz zdobyć doświadczenie, kwalifikacje i umiejętności, które mogą być wykorzystane w wielu obszarach. Możesz poznać nowych przyjaciół. Spróbuj.

Jeżeli jesteś studentem i … nie chcesz poświęcać/ zaniedbywać nauki lub życia towarzyskiego, jednakże chciałbyś pracować, damy Ci szansę na pogodzenie Twoich zajęć z pracą. Możesz zarabiać pieniądze, studiować, cieszyć się z pracy, poznać nowych ludzi i zdobyć doświadczenie. Pierwszy krok zależy od Ciebie.

Jeżeli masz inne zobowiązania – jesteś rodzicem, babcią lub dziadkiem pomagającym w wychowaniu wnuków lub już pracujesz w niepełnym wymiarze godzin – możesz łatwiej osiągnąć właściwą równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastycznemu grafikowi pracy w Armatis-lc Polska. To dobry moment, by zgłosić swoją kandydaturę.

Jeżeli już posiadasz doświadczenie zawodowe – praca w szybko rozwijającej się firmie jak nasza zapewni Ci szansę szybszego rozwoju kariery. Z radością awansujemy nasz personel. Chcemy Cię poznać.

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu – chcesz zmienić branżę lub zawód lub też pragniesz powrócić do pracy po długiej przerwie, rozpoczęcie pracy w Armatis-lc Polska jest łatwiejsze niż myślisz. Przywiązujemy dużą uwagę do rozwoju i szkolenia. Witaj.

Co oferujemy?

- przyjazne środowisko pracy
- pracę w dogodnej lokalizacji, blisko stacji Służewiec, metra (Wierzbno) oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych (przystanki: Postępu lub Rzymowskiego)
- szkolenia
- możliwość dopasowania godzin pracy do Twoich innych obowiązków
- gwarantowaną stawkę godzinową
- system premiowy uzależniony od wyników
- u nas zdobędziesz doświadczenie w negocjacjach z klientem, w pokonywaniu jego obiekcji w radzeniu sobie także z trudnym klientem
- poznasz specyfikę różnych branż

Poznaj stanowisko: Konsultant Klienta Biznesowego

Konsultant Klienta Biznesowego to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie klientów - małych i średnich przedsiębiorstw i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz odpowiada za aktywną sprzedaż produktów i usług firmy. Poza tym, negocjuje warunki sprzedaży i przygotowuje umowy, doradza klientom w zakresie wyboru usług, produktów, a także przygotowuje prezentację ofert i przeprowadza szkolenia. ...
Konsultant Klienta Biznesowego Praca Konsultant Klienta Biznesowego