Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta - Dział Płytek

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Warszawa - Wilanów

18 dni temu

Bricoman to obecnie sieć 9 nowoczesnych hurtowni budowlanych
Dołącz do grona 750 Pracowników z pasją na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Wilanów ul.Europejska (przystanek Powsinek)
PRACUJĄC U NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilność zatrudnienia
A TAKŻE:
  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • stabilne zatrudnienie
  • dobrą atmosferę
  • szkolenia, programy rozwojowe
  • możliwość stabnia się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje
  • dofinansowanie karty Multisport
  • posiłki na miejscu w atrakcyjnej cenie
ZADANIA:
  • Jest pomocny/a Klientowi,
  • Dba by towar zawsze był dostępny na półce
  • Pilnuje i czuwa nad poprawnością etykiet cenowych
OCZEKIWANIA:
  • chce poznawać branżę
  • posiada umiejętność obsługi komputera (w stopniu podstawowym)
  • praca wiąże się z wysiłkiem fizycznym
  • mile widziane: znajomość płytek
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj

Wyrażam zgodę* na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Bricoman Polska Spółka z o.o. przez okres najbliższych 9 miesięcy.
Wrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach - wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

*- Zaznacz krzyżykiem właściwe pole wyboru

Poznaj

Bricoman Polska jest siecią sklepów remontowo-budowlanych

Poznaj stanowisko: Sprzedawca
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca